Kwietnik Rower duży

Nr kat. 132

Producent: Kapelańczyk

Aktualny czas realizacji: 4 dni roboczych

198.40 PLN

brutto

info

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Wybierz  Kolor:
Złota patynaKolor Złota patynaZłota patyna Złota patyna
Srebrna patynaKolor Srebrna patynaSrebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patynaKolor Miedziana patynaMiedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmatKolor Czarny półmatCzarny półmat Czarny półmat
BiałyKolor BiałyBiały Biały
Wysokość:
84,0 cm

Szerokość: 96,0 cm

Głębokość: 47,0 cm

Waga brutto: 5,4 kg

Materiał wykonania: metal

Duży kwietnik w kształcie roweru na dwie doniczki; Kwietnik idealnie sprawdzi się jako ogrodowa ozdoba, która umili letni wypoczynek. Natomiast zimą wyrób ten może być częścią wystroju domu. Idealnie również sprawdzi się w restauracjach, gdzie precyzyjne wykończenia zachwycą gości.

Odśwież charakter swojego ogrodu albo tarasu z pomysłowym, stylowym kwietnikiem u w kształcie roweru retro. Dostępny w ofercie sklepu internetowego Versanis kwietnik to akcent, który oczaruje Twoich domowników i gości. Metaloplastyka, czyli technika, którą został w Polsce wykonany, od lat wiedzie prym wśród ogrodowych trendów. Metalowy rower-kwietnik ozdobiony został romantycznymi motywami kutych w stali elementów. Produkt posiada dwie podstawy na donice – możesz w nich zaprezentować najpiękniejsze okazy ze swojej kolekcji roślin. Stabilny, trwały i odporny kwietnik można przechowywać także na świeżym powietrzu. W celu lepszego dopasowania kwietnika do otoczenia, można wybrać jeden z kilku wariantów kolorystycznych.

Zobacz także z tej kategorii:


doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter