Kwietnik jako ozdoba salonu. Z czym go skomponować?

Kwietniki to świetny sposób na stworzenie niepowtarzalnej i unikatowej ozdoby w salonie, która w efektowny sposób pozwoli wprowadzić przytulność oraz beztroski klimat do całego wnętrza. Poznaj metody na stylową aranżację – sprawdź naszą ofertę kwietników zarówno wysokich, jak i niskich a także niezwykle oryginalnych, wykonanych z drutów. Solidnie wykonane, wysoce estetyczne, uniwersalne, idealne do każdego wnętrza.

Read More

Pomysły na praktyczną aranżację małego przedpokoju

Mały przedpokój wymaga kreatywnej oraz pomysłowej aranżacji wnętrz. Głównym warunkiem sprzyjającym zaoszczędzeniu cennej przestrzeni jest dobieranie elementów łączących w sobie funkcjonalność z walorami estetycznymi. Sprawdź takie dodatki, jak wieszak – garderoba z półką, wieszak z półką na ścianę czy tapicerowana ławka. Wzbogać swój przedpokój i nadaj mu wyjątkowego designu.

Jakie kwiaty wybrać do dużych donic ogrodowych?

Dobór odpowiednich kwiatów do różnego rodzaju donic nie należy do najprostszych zadań, ale chętnie Ci w tym pomożemy. Donice dużych rozmiarów wyposażone są w korzystne właściwości pozwalające roślinom na odpowiednią zdrowotność i rozwój, zatem warto postawić na ich wybór. Odkryj, jakie kwiaty najlepiej sprawdzą się w dużych donicach ogrodowych.

Read More

Fokus na przestrzeń – jak zagospodarować przedpokój?

Stanowi przestrzeń odpowiedzialną za pierwsze wrażenie o naszym mieszkaniu – o czym mowa? O przedpokoju. I choć nierzadko to jemu poświęcamy najmniej uwagi, projektując pieczołowicie kuchnię, aranżując detale w salonie czy oświetlenie w łazience, to jednak zdecydowanie warto i o nim pamiętać. Nieduży i ciemny, w blokowym formacie? Wielki i przestronny jak hotelowe lobby? Jak odpowiednio urządzić przedpokój, by spełniał swoją reprezentacyjną rolę? I godził designerskie walory z użytecznością, właściwą dla tego kawałka mieszkaniowej przestrzeni? Mamy kilka kreatywnych konceptów i chętnie się nimi podzielimy.

Read More

W klimacie uroczystości weselnych

Zostaliśmy zaproszeni na ślub i nie wiemy co podarować młodej parze? Większość z nas wpadnie na sprawdzony pomysł – dobre wino. A gdyby tak pójść o krok dalej i sprezentować nowożeńcom zgrabny, niezwykle elegancki butelkowiec? To może być strzał w dziesiątkę!

Read More

Page 1 of 2

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén