krzesła do jadalni

Nowy rok – nowe wnętrza

Nowy rok to zawsze oczekiwanie na coś szczególnie radosnego, oczekiwanie nie tylko na święta, zabawę, ale także jakąś zmianę, oczywiście, najlepiej na lepsze. W przeddzień Nowego Roku najczęściej pojawia się chęć zaktualizowania czegoś w mieszkaniu, nie tylko udekorowania domu, ale tworzenie nowego wnętrza.Na przykład rośliny domowe nie tylko oczyszczają powietrze w pomieszczeniu, ale są również jednym z najbardziej udanych elementów projektu. Sama zieleń wygląda świeżo, poza tym doniczki dają ogromne pole do ucieleśnienia wyobraźni właścicieli. Kwiaty będą wspaniale się prezentować w kwietnikach ściennych, które mogą być masywną konstrukcją lub oryginalnym ozdobnym kwietnikiem, który będzie wyglądał zjawiskowo i z pewnością przyciągnie wzrok.

Read More

prezent fotoobrazy

Prezenty świąteczne last minute

Gdy trwa przedświąteczna gorączka a we wszystkich sklepach są ogromne tłumy ludzi poszukujących podarunków dla najbliższych, wiele zapracowanych osób zastanawia się jakie prezenty świąteczne last minute uda się jeszcze kupić? Nie mogą być niepraktyczne i pozbawione uroku, nie muszą to być kosmetyki, skarpetki czy telefony komórkowe. Lepiej postawić na atrakcyjne elementy wyposażenia wnętrz, które na pewno sprawią przyjemność obdarowanej osobie a proces ich wyboru i zakupu będzie szybki i prosty. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, wystarczy wejść na stronę sklepu internetowego i wybrać na przykład piękny obraz na korku lub na szkle akrylowym czy płótnie flizelinowym. Dostawa jest realizowana szybko, dlatego na pewno dotrze przed świętami i stanie się atrakcyjnym prezentem.  

Read More

świateczne swieczniki

Jak udekorować dom na święta?

Niezależnie od tego, czy mieszka się w domu jednorodzinnym czy w mieszkaniu w wieżowcu, udekorowanie wnętrza na święta Bożego Narodzenia jest koniecznym, a także przyjemnym zadaniem. Ale jak udekorować dom na święta, aby zachwycał magiczną świąteczną atmosferą? Choinka jest podstawowym atrybutem tego okresu, ale również piękne i funkcjonalne przedmioty do wyposażenia wnętrza spełniają rolę dekoracyjną. Nie można zapominać o wygodzie przybywającej na wigilię rodziny, estetyczny metalowym wieszak na garderobę czy efektownie wykonana półka na buty z siedziskiem spełnią powierzoną im rolę, jednocześnie podnosząc świąteczny wystrój przedpokoju. 

Read More

stolik kawowy

Nowoczesne wnętrza w mieszkaniu

Marząc o własnym domu czy mieszkaniu, każdy z nas pragnie zaaranżować przestrzeń w taki sposób, by czuć się w niej dobrze i by stanowiła ona piękno samo w sobie, w najlepszym tego słowa znaczeniu. Na pewno nowoczesne wnętrza cieszą się największą popularnością. Ludzie stawiają na oryginalność, design, na minimalizm i nowoczesność w najmniejszym detalu i szczególe.

Read More

dekorowanie stołu w jadalni

Sposoby dekorowania stołu w salonie

Stół jest centralnym meblem w każdym domu. To przy nim spędzamy najwięcej czasu, zjadamy wspólnie posiłki, gramy w planszówki, rozmawiamy z przyjaciółmi. Stół ma wartość nieocenioną, dlatego też tak dużą przywiązujemy do niego wagę. Zazwyczaj znajduje się on w centralnym punkcie, zapewnia dostatecznie dużo przestrzeni wokół, a do tego postawiony obok kuchni, zapewnia szybką obsługę. Dekoracja na stole odgrywa bardzo ważną rolę i to zarówno jeśli stół nie jest używany, jak również i wtedy, kiedy go musimy zastawić. Jak więc go udekorować? Co zrobić, by prezentował się bardzo efektownie, a jednocześnie był praktyczny w swoim wykorzystaniu?

Read More

Page 1 of 7

Copyright versanis.pl 2021