meble do salonu

Aranżacja wnętrza w stylu vintage

Aby w jak najwłaściwszy i najbardziej koherentny sposób urządzić własny dom czy mieszkanie, musimy zadbać o dobór jego odpowiedniego stylu. Spójność jest bardzo ważną rzeczą, a jednolity styl pozwoli nam właśnie ją osiągnąć. Podczas gdy moda na styl skandynawski powoli przygasa, do łask wraca styl vintage, który pasuje do niemal każdego wnętrza, będąc jednocześnie gwarancją, że nie wyjdzie z mody zbyt szybko. Jak zaaranżować własne wnętrza właśnie w jego rytm? O tym powiemy w naszym dzisiejszym wpisie.

Read More

lusterko do makijażu

Lustra we wnętrzach – jak wykorzystać ich potencjał?

Lustra stanowią jeden z nieodzownych elementów każdego mieszkania i domu. Dawno bowiem minęły już czasy średniowieczne, w których ludzie musieli zastanawiać się nad tym, jak rzeczywiście wyglądają i jak leży na nich konkretny strój. Lustra w dzisiejszych czasach pełnią jednak rolę nie tylko funkcjonalną. Mają bowiem również potencjał dekoracyjny, stanowiąc jeden z podstawowych elementów aranżacyjnych wielu pomieszczeń. W tym krótkim wpisie, opisując każdy z kolejnych ich elementów, zaprezentujemy, jak w pełni wykorzystać ich potencjał i wybrać lustro idealne dla naszych potrzeb.

Read More

meble do salonu

Długie jesienne wieczory w przytulnym wnętrzu

Jesień wielu osobom kojarzy się przede wszystkim z ciepłymi skarpetami, z gorącą herbatą, z nostalgicznym nastrojem. Wszystko wydaje nam się być mdłe, szare, bure i nijakie. Czy zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że stworzenie ciekawej przestrzeni we własnych czterech kątach, może całkowicie zmienić nasze nastawienie do jesiennej aury? Warto pomyśleć o kilku kwestiach, bo być może one właśnie pozwolą nam potraktować jesień zdecydowanie bardziej łagodnie.

Read More

młodzieżowe wnętrze

Urządzamy pokój dla nastolatka

Urządzanie pokoju dla nastolatka to jedno z największych wyzwań, z jakimi zmaga się wielu rodziców. Jego wizje i pomysły, a do tego nasze ograniczone możliwości finansowe potrafią stworzyć prawdziwą mieszankę wybuchową. Jedno jest pewne – jeśli rodzic wyjdzie z tego zadanie żywy, nic nie będzie mu już groźne.

Read More

Podpory do kwiatów

Jak przygotować ogród na nadchodzącą jesień?

Wraz z końcem lata wydawać by się mogło, iż przychodzi żmudna, szara i ponura jesień. Ogród, który dotąd kwitł wszystkimi kolorami tęczy, nagle zmienia całkowicie swój krajobraz. Czy to oznacza jednak, że pora jesieni kończy nasze prace w ogrodzie, a my musimy czekać, aż do wiosny, by znowu stał się idealną dla nas przestrzenią? Absolutnie nie! Jesień to porządkowanie ogrodu, ale i możliwość zaaranżowania go w zupełnie nowej odsłonie. Warto więc poznać kilka trików, jak również i zakupić odpowiednie dodatki, by bez względu na porę za oknem, to miejsce było wyjątkowe, niezwykle piękne i bajeczne…

Read More

Page 1 of 5

Copyright versanis.pl 2020