Oferta specjalna:

Regały

Przechowywanie rzeczy we własnym domu to dla wielu osób temat numer jeden. Dobrze zaprojektowany i przemyślany regał pozwoli Wam nie tylko uzyskać więcej miejsca w pokojach, ale też może stanowić swoistą ozdobę wnętrza. Ustawiane są tak samo chętnie w salonach i przedpokojach, jak i w sypialniach i pokojach dziecięcych. Mogą składać się jedynie z prostych półek ze stelażem, jak i być konstrukcją zabudowaną z licznymi szufladami.

Kolejność wyświetlania:

Pokaż:

257


Mimo tego, że to „tylko” szafka, zachwycisz się jej prostotą i elegancją....

Metalowy regał - 5 poziomów

304.00 PLN


U nas znajdziesz regały o różnych konstrukcjach i kształtach, aby dobór odpowiedniego wariantu nie stanowił dla Ciebie problemu ani wyzwania. 
Nóżki są zaprojektowane tak, aby meble były stabilne i aby były w stanie znosić nawet duże ciężary.

Są bezpieczne dla dzieci, ponieważ twardo stoją na ziemi i nie wywracają się.Nasze regały są stworzone z materiałów takich jak mocne drewno i solidne metale, ale również z dodatkiem tkanin, z których stworzone zostały kasetki służące za lekkie szuflady. W niektórych modelach połączyliśmy te wszystkie materiały, dzięki czemu meble wyglądają szalenie ciekawie i mogą pełnić różne funkcje - od biblioteczki, po domową oranżerię.

Znajdziecie u nas regały minimalistyczne, jak i o skomplikowanej konstrukcji, posiadające półki przeplatane szufladami i drzwiczkami, jak i wbudowane ograniczniki. Szeroki wachlarz kolorystyczny to więcej możliwości dopasowania mebli do pozostałych elementów wystroju, w tym kolorów ścian.

Wysoka jakość komponentów gwarantuje długowieczność naszych regałów i bezpieczeństwo ich użytkowania. 
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Nowości, promocje, specjalne oferty