Oferta specjalna:

Kwietniki

W ofercie sklepu internetowego Versanis znajdziesz szeroką kolekcję kwietników, które sprawdzą się w każdym domowym wnętrzu. To element dekoracyjny, który zarazem pełni funkcję dekoracyjną i ułatwia efektowną ekspozycję roślin. W naszym asortymencie znajdują się modele wykonane z metalu, które są ręcznie kute i delikatnie zdobione. Proponujemy wersje kaskadowe o różnej wysokości. W zależności od wielkości pomieszczenia możesz wybrać mniejszy i większy model.

Pokaż:

556


109.00 PLN

557


112.00 PLN

558


91.00 PLN

559


83.30 PLN

560


107.00 PLN

562


176.00 PLN

575


104.00 PLN

574


101.00 PLN

573


96.80 PLN

569


187.00 PLN

593


631.00 PLN

521


225.00 PLN

520


273.00 PLN

160


205.00 PLN

285


107.00 PLN


Nasz sklep przygotował dla Państwa niezwykle szeroką ofertę kwietników, które są doskonałym rozwiązaniem dla każdego domowego wnętrza. Jest to element dekoracyjny, który jednocześnie pozwala na bardzo wygodną, efektywną ekspozycję ulubionych roślin. Kwietniki dla wielu osób są naturalną ozdobą w każdym pomieszczeniu bez względu na to, na jaki styl aranżacyjny się w nim zdecydowano. Kwietniki bardzo dobrze sprawdzają się nie tylko w salonie, ale także w kuchni czy w sypialni. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty kwietników.

Kwietniki 

Kwiaty dla wielu osób są naturalną ozdobą, bez której nie wyobrażają sobie właściwego zaaranżowania własnego mieszkania. Pełnią one nie tylko funkcję estetyczną, ale również pomagają odprężyć się, a także ułatwiają oddychanie. Warto wiedzieć, że kwiaty w dużym stopniu wpływają na oczyszczenie powietrza. Aby kwiaty zostały odpowiednio wyeksponowane w mieszkaniu, warto sięgnąć po estetyczne, eleganckie kwietniki dostępne w ofercie naszego sklepu. Zapraszamy wszystkich Państwa do obejrzenia poszczególnych produktów z kategorii kwietniki. Ich ogromna różnorodność sprawia, że każdy z Was z pewnością znajdzie coś dla siebie. 

Kwietniki odpowiadają za eksponowanie kwiatów oraz ozdabianie całej przestrzeni znajdującej się dookoła. Są to bardzo estetyczne dodatki dla zielonych roślin, które się w nich ustawia. Wnętrze, w którym pojawiają się kwietniki, od razu staje się znacznie bardziej atrakcyjne. Nowoczesny kwietnik może stać się bardzo ładnym, oryginalnym elementem wystroju wnętrza. Nasze kwietniki można z powodzeniem wykorzystywać w nowoczesnych, jak i tradycyjnych mieszkaniach. Produkując je zawsze staramy się mieć na uwadze potrzeby zróżnicowanych grup klientów.

Kwietnik w domu i ogrodzie

Kwietniki są rewelacyjną ozdobą, dzięki której w efektywny sposób można eksponować swoje ulubione rośliny nie tylko w domu, ale także w ogrodzie czy na tarasie. Korzystając z takiego rozwiązania mamy możliwość zwiększenia estetyki w naszym najbliższym otoczeniu. Oprócz tego, kwiaty mają również bardzo pozytywny wpływ na stan naszego zdrowia. Sporo osób zastanawia się jednak, w jaki sposób wybrać odpowiedni kwietnik do domu.

Jak wybrać kwietnik? Najważniejsze porady i wskazówki 

Szukając najlepszego kwietnika zawsze należy pamiętać o tym, aby starać się dopasować go do wystroju wnętrza. Z kolei, gdy kwietnik ma znaleźć się w ogrodzie, to trzeba dopasować do stylu, w którym został on urządzony. Niezwykle istotnym czynnikiem przy wybieraniu najlepszego kwietnika jest także rodzaj kwiatów, które mają się w nim znaleźć oraz dokładny efekt, który chcemy uzyskać w ramach ekspozycji. 

Przy wybieraniu najlepszego kwietnika opłaca się także zwrócić uwagę na materiał, z którego został on wykonany. Kilkanaście lat temu ogromną popularnością cieszyły się kwietniki wykonane z wikliny. Z kolei w ostatnim czasie coraz częściej spotyka się kwietniki rattanowe - pasują one nie tylko do mieszkań i balkonów, ale również do ogrodów i tarasów. Każdy, kto chce być na czasie, z pewnością powinien wybrać kwietniki rattanowe. Cechuje je nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również ogromna wytrzymałość.

Metalowy kwietnik 

W naszym sklepie mogą również Państwo znaleźć szeroki asortyment metalowych kwietników. Wybór kolorystyki oraz kształtów tego rodzaju kwietników w naszym sklepie jest naprawdę ogromny. Oczywiście, nie będzie to rozwiązanie najlżejsze, ale jego niewątpliwym atutem będzie spora stabilność. Można zatem z powodzeniem zastosować taki metalowy kwietnik nie tylko w domu, ale również na balkonie czy w ogrodzie.

Jaki powinien być dobry kwietnik?

W trakcie wybierania najlepszego kwietnika do ogrodu bądź na balkon, zawsze trzeba mieć na uwadze kilka istotnych kwestii. Chodzi tutaj przede wszystkim o odporność na oddziaływanie czynników atmosferycznych, przede wszystkim promieni słonecznych oraz łatwość usuwania wszelkich potencjalnych zabrudzeń. Przy wybieraniu kwietników stojących w domu, sprawa jest w miarę prosta. Szkodliwe promienie słoneczne im nie zagrażają, dlatego można skupić się wyłącznie na kwestiach estetycznych. W pomieszczeniach aranżowanych na styl nowoczesny zdecydowanie najlepiej sprawdzą się kwietniki metalowe.

Kwietniki do ogrodu znajdziesz w naszym sklepie!

Wszystkie dostępne w naszej ofercie kwietniki można stosować na szereg rozmaitych sposobów - zarówno w ogrodzie, na tarasie, na balkonie jak i w domu. Montując je w domu można zapełnić pustą przestrzeń na ścianach, dzięki czemu kwiaty będą miały miejsce do wzrostu. Jest to niedrogi, a jednocześnie niezawodny sposób na to, aby mieć w swoim otoczeniu dużą liczbę kwiatów. Kwietnik może być postawiony praktycznie w dowolnie wybranym pomieszczeniu - nie tylko w korytarzu czy w salonie, ale również w kuchni czy sypialni. Jest to naturalna dekoracja, która doskonale będzie komponowała się ze wszystkimi innymi elementami dekoracyjnymi. Zieleń będzie pasowała do każdego wystroju i jakiejkolwiek kolorystyki. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i zapraszamy na zakupy!  

Newsletter