Oferta specjalna:

Wieszaki

Wieszak to ten element wyposażenia, który sprawdzi się w każdym domu i mieszkaniu. Pełni przede wszystkim funkcje praktyczne; służą do podtrzymywania ubrań, kapeluszy, a nawet parasolek. Na rynku dostępne są różne modele tego niezwykle funkcjonalnego akcesorium, które coraz częściej stanowi rodzaj dekoracji ożywiającej wystrój wnętrz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego.

Kolejność wyświetlania:

Pokaż:

475


W przedpokoju o niewielkim metrażu liczy się każdy centymetr przestrzeni. W jej...

Wieszak ścienny z półką - 90 cm.

265.00 PLN

474


W przedpokoju o niewielkim metrażu liczy się każdy centymetr przestrzeni. W jej...

Wieszak ścienny z półką - 70 cm.

260.00 PLN


Wybór odpowiedniego wieszaka do domu, mieszkania, biura, gabinetu czy też lokalu świadczącego określone usługi dla klientów, z pewnością wcale nie jest tak łatwy, jakby mogło się nam wydawać. Odpowiedni wygląd, ilość haczyków do powieszenia odzieży wierzchniej, miejsce na parasol, na czapki i szaliki. Chcąc dopasować do danej przestrzeni konkretny model, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów, tak, by wydać pieniądze na coś, co okaże się być po prostu bardzo dobrym zakupem. 

Versanis - oferta w kategorii wieszaki

Oferując Państwu meble oraz dodatki do wnętrz, nie mogliśmy zapomnieć również i o tym, co powinno znaleźć się w niemal każdej przestrzeni. Gdzie bowiem powiesić kurtkę wchodząc do poczekalni w gabinecie lekarskim? Jak zagospodarować miejsce na odzież wierzchnią dla klientów naszej firmy? Gdzie mają znaleźć się kurtki wszystkich domowników, jeśli w korytarzu nie ma miejsca na szafę? W naszej ofercie posiadamy wieszaki w różnym stylu, mniejsze i większe, przykręcane do ściany i wolnostojące. Idealne, by znalazły się one w przedpokoju, ale praktyczne także i dla poczekalni, dla garderoby czy dla lokali gastronomicznych. 

Wolnostojące wieszaki - klasyka w dobrym wydaniu

Najbardziej popularne są wieszaki wolnostojące, które zapewniają największą ilość miejsca na powieszenie odzieży wierzchniej, bez potrzeby montowania czegokolwiek na ścianie. Takie rozwiązanie sprawdzi się i w domu i w biurze. Kilka lub kilkanaście osobnych miejsc na kurtki, płaszcze i inne części garderoby. Można postawić na modele nowoczesne, oryginalne i designerskie, ale można również i wybrać prostotę, klasykę i ponadczasowość. Z ofertą naszych produktów, wieszak nie będzie tylko i wyłącznie praktycznym dodatkiem w danej przestrzeni, ale będzie również elementem dekoracyjnym. 

Wieszaki przykręcane do ściany

Drugą grupę produktów stanowią wieszaki, które możemy przykręcić do ściany. I w tej kategorii polecamy zarówno proste, małe rozwiązania z kilkoma haczykami, jak również i nieco większe, z możliwością wykorzystania górnej półki na różnego rodzaju akcesoria i dodatki dla naszej odzieży wierzchniej. Dużą popularnością cieszą się wieszaki z metalu, które dostępne są między innymi w takich kolorach, jak: biały, złota lub srebrna patyna, miedziana patyna lub czarny półmat. Dla osób kochających zdobienia, rewelacyjnie sprawdzą się modele z dekoracyjnymi liśćmi, kwiatami lub konkretnymi wzorami.

Mamy nadzieję, iż nasza oferta wyda się Państwu na tyle atrakcyjna, że z pewnością traficie na taki model, jaki spełni Wasze oczekiwania w pełni. Zachęcamy serdecznie do przejrzenia pełnego wachlarza produktów, spośród którego dokonacie wyboru tego najlepszego właśnie dla Was.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Nowości, promocje, specjalne oferty