Oferta specjalna:

Wieszaki ścienne z półką

W tej kategorii proponujemy praktyczne wieszaki ścienne z półką, które sprawdzą się w kawalerkach, niedużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych z wąskimi korytarzami. Nie zajmują dużo miejsca, a jednocześnie sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, służąc do odwieszania garderoby i kapeluszy, a także parasolek czy kluczy. Można je powiesić nad komodą, szafką na buty albo lustrem. Będą wyglądały schludnie i stylowo.

Pokaż:

297


198.00 PLN

202


202.00 PLN

308


211.00 PLN

228


212.00 PLN

462


215.00 PLN

461


192.00 PLN

389


267.00 PLN

475


265.00 PLN

474


260.00 PLN


Praktyczna półka-wieszak

Rozwiązania, które znalazły się w naszym asortymencie, mają służyć do codziennej eksploatacji. Takie są oferowane przez nas praktyczne wieszaki z półką, które nadają się do łatwego montażu naściennego. Nie powinny sprawić większych problemów z zainstalowaniem, więc praktycznie od ręki będziesz mógł cieszyć się ich użytkowaniem. Służą do przechowywania akcesoriów, szalików, czapek i rękawiczek na górnej półce oraz odwieszania odzieży wierzchniej na haczykach. Wybiera je coraz więcej zadowolonych użytkowników, którzy poszukują praktycznych i estetycznych rozwiązań.

Nasze wieszaki ścienne na ubrania z półką zostały wykonane z kutego metalu przez polskiego producenta. Mamy zarówno wersje proste, pozbawione ozdób, jak i dużo bogatsze w zdobienia. Na ogół przeważają motywy roślinne i liście, ale mamy też modele z finezyjnymi liniami przypominającymi klucze wiolinowe i małe słoneczka. Sprawdzą się one w klasycystycznych, eleganckich wnętrzach, w których przydadzą się delikatne zdobienia w stonowanych kolorach. Subtelnie skomponują się z aranżacją, ciesząc oczy domowników i gości. Będą współgrały z tradycyjną, jak i nowoczesną stylistyką.

Wieszaki wyposażone w dodatkową półkę to bardzo praktyczne elementy dekoracyjno-użytkowe, których nie może zabraknąć w żadnej domowej przestrzeni. Mają tę zaletę, że można je łatwo zamontować – poradzą sobie z tym nawet niedoświadczone osoby. Prezentują się doskonale, a przede wszystkim sprawdzą się w codziennej eksploatacji, służąc do odwieszania ubrań czy ręczników. Można je wykorzystać nie tylko w przedpokoju, ale i łazience czy toalecie. W naszej ofercie dostępne są różne wersje kolorystyczne, dzięki czemu bez trudu dopasujesz model do swojego domu czy mieszkania. Zapraszamy do zakupów.  

 

Newsletter