Oferta specjalna:

Hokery i krzesła barowe

Zarówno w domach jednorodzinnych, jak również niewielkich mieszkaniach, dużą popularnością cieszą się aneksy kuchenne. Tym samym coraz częściej rezygnuje się z umieszczania w kuchniach stołów, a zamiast tego przenosi się je do salonów czy jadalni. W nowoczesnych kuchniach umieszcza się natomiast tak zwane wyspy kuchenne, które zapewniają dodatkową przestrzeń roboczą oraz sprawdzają się jako blat, przy którym można wypić kawę, zjeść śniadanie czy delektować się lampką wina. Jednak żeby w stu procentach wykorzystać możliwości wyspy kuchennej, niezbędne jest kupno krzeseł barowych, zwanych także hokerami.

Pokaż:

DAS057


341.00 PLN

DAS060


533.00 PLN

DAS061


351.00 PLN

DAS062


360.00 PLN

DAS063


434.00 PLN

SGN245


373.00 PLN

SGN291


325.00 PLN

SGN317


471.00 PLN

SGN443


463.00 PLN

SGN479


297.00 PLN

SGN2169


203.00 PLN

511


381.00 PLN

489


373.00 PLN


Hoker barowy w kuchni – czy warto?

Hoker najczęściej kojarzy nam się z wysokim krzesłem barowym – i całkiem słusznie. Siedziska te są bowiem często wykorzystywane w pubach, barach i klubach – ustawione przy barze, umożliwiają komfortowe wypicie drinka czy lampki wina. Jednak w ostatnich latach krzesła barowe zyskują na popularności także w domach i mieszkaniach – szczególnie tych, gdzie kuchnie nie mają dużego metrażu.

Hokery kuchenne to wysokie krzesła, które najczęściej pozbawione są oparcia. Dzięki temu, że meble te często nie mają podłokietników i oparć, zajmują niewielką przestrzeń. Warto kupić je choćby po to, by maksymalnie wykorzystać możliwości, jakie daje wyspa kuchenna. Bez hokera może ona służyć wyłącznie jako powierzchnia robocza, przydatna podczas przygotowywania posiłków. Jeśli dokupimy dwa krzesła barowe, wyspa może stać się oryginalną alternatywą dla tradycyjnego stołu.

Hokery obrotowe czy na nogach?

Współcześnie producenci produkują krzesła barowe o najróżniejszym designie. Nieustannie dużą popularnością cieszą się hokery obrotowe, które umożliwiają zachowanie pewnej mobilności. Trzeba jednak pamiętać o tym, że hokery obrotowe mają najczęściej bardzo nowoczesny i minimalistyczny wygląd, więc nie będą dobrze komponowały się z wyposażeniem bardziej tradycyjnych kuchni. W ofercie naszego sklepu można znaleźć także obrotowe krzesła barowe w stylu skandynawskim czy loftowym.

Z drugiej strony, dobrym rozwiązaniem może być także zakup krzeseł barowych wyposażonych w cztery drewniane nogi. Takie modele mają zazwyczaj bardziej naturalny wygląd i dobrze wyglądają we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim czy tradycyjnym. „Przytulnego” charakteru dodają im również obicia w różnych kolorach – żółtym, fioletowym czy brązowym.

Znajdź idealne hokery kuchenne w sklepie internetowym Versanis

W ofercie naszego sklepu internetowego z meblami możesz znaleźć najróżniejsze hokery kuchenne i krzesła barowe, które doskonale wkomponują się w Twoją kuchnię. Oferujemy zarówno hokery obrotowe stalowe o bardzo ekskluzywnym designie, jak również klasyczne, wysokie krzesła do niewielkich aneksów kuchennych w małych mieszkaniach i kawalerkach.

Newsletter