Oferta specjalna:

Świeczniki

Nic tak nie buduje olśniewającego klimatu niż nastrojowe światło świec o zmierzchu. By mogły one wyglądać jeszcze bardziej efektownie, potrzebują odpowiedniej oprawy w postaci kutego, dekoracyjnego świecznika. Taka ozdoba z pewnością uświetni każdą wyjątkową okazję, a także stworzy romantyczny nastrój nawet podczas zwykłych, szarych, powszednich wieczorów.

Kolejność wyświetlania:

Pokaż:

262


Nic tak nie dodaje wnętrzom uroku jak klasyczne i ponadczasowe świeczniki. Najbardziej...

Świecznik siedmioramienny - Menora

124.00 PLN

264


Każde wnętrze powinno zostać zaaranżowane w taki sposób, który nie tylko...

Metalowy świecznik ozdobny - Figures

142.00 PLN

329


Czasem jeden element dekoracyjny może wyrazić więcej niż tysiąc słów. Jednym z...

Świecznik dekoracyjny stojący

153.00 PLN


Jeszcze kilkanaście lat temu świeczniki były jedynie praktycznym dodatkiem uzupełniającym stół na wieczerzy czy też wypełnieniem dla przestrzeni kościelnych. Dziś ich rola znacząco się zmieniła i oprócz tego, że nadal służą one jako niezbędne elementy do ustawienia na nich świec, są one przede wszystkim elementem dekoracyjnym. Chcąc stworzyć wyjątkowy klimat, postawić na przytulne wnętrze i niezwykle odświętny nastrój, każdy z nas powinien w swojej przestrzeni oprócz samych świec, posiadać właśnie świecznik.

Jakie świeczniki oferuje Państwu Versanis?

Oferta naszego sklepu obejmuje niezwykle piękne, eleganckie i stylowe świeczniki kute, które to każdemu miejscu, w jakim tylko się znajdą nadadzą jedynego w swoim rodzaju charakteru. Pragną więc Państwo postawić na niezwykły stylowy charakter dodatków? Uzupełnić dane miejsce wytwornymi elementami? Jesteśmy przekonani o tym, że ta oferta skierowana jest w takim razie właśnie dla Państwa. Każdy model jest inny, ale jednocześnie każdy tak wyjątkowy, iż trudno przejść obok niego obojętnie. 

Co wyróżnia nasze świeczniki?

Patrząc na dostępne w kategorii produktów świeczniki i stojaki na świecie, te na pewno charakteryzują się niebywale wysoką jakością wykonania, nietuzinkowym wzornictwem i dbałością o najmniejsze nawet detale i szczegóły. W zależności od tego, co Państwu najbardziej się podoba, można zdecydować się na mniej lub bardziej wymyślne modele. Wykonane z metalu, dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Można zdecydować się na biel lub czarny półmat. Można wybrać patynę w kolorze złotym, srebrnym lub miedzianym. Czego tylko Państwo pragną, będzie w pełni Wam zagwarantowane. Podstawą jest dopasować odpowiedni jej rozmiar, a także zestawienie z wielkością samych już świec.

Gdzie znajdą zastosowanie świeczniki?

Oferowane przez naszą firmę świeczniki, stanowią bardzo dobry wybór tak naprawdę do zastosowania ich w każdej niemal przestrzeni. Można dzięki nim stworzyć romantyczny nastrój w sypialni, wyjątkową aurę podczas rodzinnej kolacji, czy niezwykły klimat podczas wieczoru ze znajomymi.

Blask świec sprawia, że każde wnętrze zyskuje zupełnie nowego wyglądu. To właśnie światło świec przenosi nas w zupełnie inny klimat. Jeśli więc chcą Państwo stworzyć coś takiego w swoich czterech ścianach, zachęcamy serdecznie do zakupu świeczników kutych, z oferty naszego sklepu Versanis. Jesteśmy pewni, że ten wybór okaże się być najlepszym z możliwych zakupem dla każdego z naszych klientów.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Nowości, promocje, specjalne oferty