Oferta specjalna:

Garderoby ścienne

W sklepie internetowym Versanis znajdziesz praktyczne systemy przechowywania odzieży w postaci wieszaków ściennych do garderoby czy przedpokoju. Oferujemy zarówno stylowe wersje o prostych, geometrycznych kształtach, które zostały zaprojektowane z duchem czasów, jak i nietuzinkowe, bogato zdobione systemy. Obie wersje doskonale pasują do wnętrz mieszkań i domów – wybierając idealny model, wystarczy uwzględnić kolorystykę pomieszczeń i własne upodobania estetyczne.

Brak produktów spełniających wybrane kryteria


Efektowne garderoby ścienne

W naszej ofercie dostępne są metalowe garderoby wyprodukowane przez polskiego producenta z surowców najwyższej jakości. Wyglądają bardzo stylowo i sprawdzą się idealnie w każdym przedpokoju. Pozwolą zaoszczędzić sporo miejsca w domu, a jednocześnie zagwarantują korzystne efekty wizualne i stabilność wieszanym ubraniom. Wybierając jeden z dostępnych u nas modeli, z pewnością będziesz usatysfakcjonowany jego jakością i solidnością całej konstrukcji.

Zaopatrujemy klientów w garderoby o największej wytrzymałości oraz oryginalności, które są doskonale wyprofilowane. Znajdziesz u nas ręcznie kute wieszaki w kilku wersjach. Niektóre posiadają liczne elementy dekoracyjne wpływające na ich atrakcyjność wizualną – motywy kwiatowe i subtelne haczyki wyglądają naprawdę doskonale. Po zainstalowaniu takiego systemu w korytarzu zyskasz komfortowe rozwiązanie na kilka lat, które nada dodatkowego wyrazu danej powierzchni. Atutem modeli dostępnych w naszej ofercie jest bardzo atrakcyjna cena, która dowodzi, że efektowne urządzenie wnętrz wcale nie musi być drogie. Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb osób urządzających lub remontujących dom albo mieszkanie.

W asortymencie sklepu internetowego Versanis znajdują się różne warianty wieszaków w kilku kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie u nas idealny model dopasowany do swoich potrzeb i oczekiwań estetycznych. Możemy zaproponować proste, stabilne konstrukcje o geometrycznych kształtach, jak i dużo bardziej finezyjne garderoby ścienne, które na każdej ścianie będą prezentowały się elegancko i dostojnie. Z pewnością podniosą walory estetyczne wnętrza, a jednocześnie będą cieszyć oczy domowników i odwiedzających Cię gości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Nowości, promocje, specjalne oferty