W klimacie uroczystości weselnych

Zostaliśmy zaproszeni na ślub i nie wiemy co podarować młodej parze? Większość z nas wpadnie na sprawdzony pomysł – dobre wino. A gdyby tak pójść o krok dalej i sprezentować nowożeńcom zgrabny, niezwykle elegancki butelkowiec? To może być strzał w dziesiątkę!

Czytaj dalej

Styl Loft zyskuje dużą popularność

Większość z nas po intensywnym dniu w pracy marzy o popołudniu lub chociażby wieczorze spędzonym w zaciszu swojego mieszkania. Coraz częściej decydujemy się na wybór przestrzeni, które mają jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny klimat. Mowa tu o mieszkaniach w stylu loft. Choć możliwość zamieszkania w tak charakterystycznych wnętrzach otwiera się najczęściej przed mieszkańcami większych miast, warto dowiedzieć się w jaki sposób urządzić nasze domy czy mieszkania nawiązując do tego niezwykle modnego trendu.

Czytaj dalej

Jak prawidłowo dbać o kominek

Duża konkurencja na rynku wkładów kominkowych sprawia, że kominki coraz częściej stają się elementem naszych domów i mieszkań. W sumie nic w tym dziwnego, gdyż wizja spędzania długich jesiennych i zimowych wieczorów w blasku i cieple kominka jest bardzo zachęcająca.

Czytaj dalej

Jaki grill wybrać?

Wiosna i lato to pory roku, które obfitują w spotkania z rodziną i znajomymi na świeżym powietrzu. Jedną z najczęstszych form aktywności jest grillowanie, które z roku na rok zyskuje w naszym kraju na coraz większej popularności. Wybór odpowiedniego urządzenia do grillowania staję się przez to dość skomplikowany. Jaki grill zatem wybrać?

Czytaj dalej

Kwietniki kaskadowe

Mówi się, że ogród to wizytówka każdej posesji odpowiadająca za pierwsze wrażenie gości i przechodniów. Właścicielom bardzo zależy na ich zadbaniu, aby stał się on reprezentatywny oraz miły dla oka. Z czego zatem skorzystać, aby tego dokonać?

Jednym ze sposobów na upiększenie swojego ogrodu mogą być kwietniki kaskadowe, które przy odpowiednim doborze kwiatów zamienią się w piękną kompozycję.

Czytaj dalej

Copyright versanis.pl 2018