Fokus na przestrzeń – jak zagospodarować przedpokój?

Stanowi przestrzeń odpowiedzialną za pierwsze wrażenie o naszym mieszkaniu – o czym mowa? O przedpokoju. I choć nierzadko to jemu poświęcamy najmniej uwagi, projektując pieczołowicie kuchnię, aranżując detale w salonie czy oświetlenie w łazience, to jednak zdecydowanie warto i o nim pamiętać. Nieduży i ciemny, w blokowym formacie? Wielki i przestronny jak hotelowe lobby? Jak odpowiednio urządzić przedpokój, by spełniał swoją reprezentacyjną rolę? I godził designerskie walory z użytecznością, właściwą dla tego kawałka mieszkaniowej przestrzeni? Mamy kilka kreatywnych konceptów i chętnie się nimi podzielimy.

Czytaj dalej

W klimacie uroczystości weselnych

Zostaliśmy zaproszeni na ślub i nie wiemy co podarować młodej parze? Większość z nas wpadnie na sprawdzony pomysł – dobre wino. A gdyby tak pójść o krok dalej i sprezentować nowożeńcom zgrabny, niezwykle elegancki butelkowiec? To może być strzał w dziesiątkę!

Czytaj dalej

Styl Loft zyskuje dużą popularność

Większość z nas po intensywnym dniu w pracy marzy o popołudniu lub chociażby wieczorze spędzonym w zaciszu swojego mieszkania. Coraz częściej decydujemy się na wybór przestrzeni, które mają jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny klimat. Mowa tu o mieszkaniach w stylu loft. Choć możliwość zamieszkania w tak charakterystycznych wnętrzach otwiera się najczęściej przed mieszkańcami większych miast, warto dowiedzieć się w jaki sposób urządzić nasze domy czy mieszkania nawiązując do tego niezwykle modnego trendu.

Czytaj dalej

Jak prawidłowo dbać o kominek

Duża konkurencja na rynku wkładów kominkowych sprawia, że kominki coraz częściej stają się elementem naszych domów i mieszkań. W sumie nic w tym dziwnego, gdyż wizja spędzania długich jesiennych i zimowych wieczorów w blasku i cieple kominka jest bardzo zachęcająca.

Czytaj dalej

Jaki grill wybrać?

Wiosna i lato to pory roku, które obfitują w spotkania z rodziną i znajomymi na świeżym powietrzu. Jedną z najczęstszych form aktywności jest grillowanie, które z roku na rok zyskuje w naszym kraju na coraz większej popularności. Wybór odpowiedniego urządzenia do grillowania staję się przez to dość skomplikowany. Jaki grill zatem wybrać?

Czytaj dalej

Page 1 of 2

Copyright versanis.pl 2019