Oferta specjalna:

Wieszaki na ubrania na ścianę

W tej kategorii prezentujemy akcesoria, które sprawdzą się do uzupełnienia każdej aranżacji. Takim elementem dekoracyjnym o funkcjach praktycznych może być wieszak na ścianę, który wygląda bardzo efektownie, a jednocześnie służy domownikom i gościom do odwieszania odzieży wierzchniej. W ten sposób ułatwia zachowanie ładu i porządku w domowej przestrzeni. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Pokaż:

194B


89.80 PLN

194C


103.00 PLN

297


192.00 PLN

202


197.00 PLN

308


207.00 PLN

228


208.00 PLN

462


210.00 PLN

461


189.00 PLN

389


264.00 PLN

475


258.00 PLN

474


255.00 PLN


Ozdobne wieszaki na ścianę i nie tylko

W małych mieszkaniach ze względu na ograniczoną przestrzeń bardzo trudno zachować ład i porządek. W tym celu sprawdzą się właśnie wieszaki na ścianę, które nie zajmują dużo miejsca. Pozwolą Ci optymalnie zagospodarować przestrzeń w przedpokoju czy łazience. W naszej ofercie dostępne są zarówno proste modele bez dodatkowych ozdób, jak i wersje z motywami roślinnymi i finezyjnymi wygięciami. Wszystkie opcje są delikatne i idealnie współgrają z każdą domową aranżacją bez względu na to, czy wpisuje się ona w tradycyjną, czy też nowoczesną konwencję.

Nasze wieszaki ozdobne wyglądają doskonale – zostały wyprodukowane z wysokiej jakości surowca przez polskiego producenta, dzięki czemu wyróżniają się na tle produkowanych masowo wyrobów. Zachwycają nie tylko estetyczną prezencją, ale i solidnością wykonania – są trwałe i odporne na uszkodzenia, a przede wszystkim niezawodne mimo intensywnej eksploatacji. Posłużą Tobie, domownikom i gościom przez wiele lat, ciesząc Wasze oczy. Sprawdzą się zarówno w przedpokoju czy garderobie, jak i łazience albo kuchni. Można na nie odwieszać odzież wierzchnią, jak i kapelusze, a także klucze czy ręczniki. Są bardzo funkcjonalne i można je wykorzystać do różnych celów.

Wieszaki na ubrania efektywnie porządkują przestrzeń i świetnie wyglądają. To mobilne systemy przechowywania odzieży, które stanowią doskonałą alternatywę dla zwykłej szafy. Wykorzystując je w swoich wnętrzach, w sezonie jesiennym i zimowym nie będziesz szukać ulubionej kurtki w garderobie, lecz po prostu zdejmiesz ją z wieszaka. Polecamy zarówno proste, stonowane wersje, jak i ozdobne. Jedne i drugie wyglądają świetnie. Te pierwsze sprawdzą się np. w kuchni, zaś druga wersja ożywi przestrzeń w łazience i korytarzu.

 

Newsletter