Oferta specjalna:

Lustra

W każdym domu albo mieszkaniu powinno znaleźć się przynajmniej jedno lustro. To element wyposażenia, który sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, a zarazem niezwykły element dekoracyjny, które może całkowicie odmienić wystrój wnętrza. Nie od dziś wiadomo, że powiększa optycznie przestrzeń i sprawia, że nabiera ona niepowtarzalnego wyrazu. Odbijające się w jego tafli przedmioty i światła wyglądają oryginalnie i efektownie.

lustra z metalową ramą

Kolejność wyświetlania:

Pokaż:

412


Lustro to piękny dodatek, w który warto zainwestować. Jest z nami niemal od...

Lustro w metalowej ramie - Liście

395.00 PLN


Lustro stanowi uzupełnienie dla każdej niemal łazienki, jest doskonałym dodatkiem w garderobie, wartym wyboru produktem w przedpokoju. I choć każde spełnia takie same zadania, to jednak ich wygląd odgrywa niezwykle ważną rolę, jeśli w grę wchodzi stworzenie idealnej pod każdym względem aranżacji danego pomieszczenia. Bardzo często to właśnie te dodatki odgrywają niezwykle ważną rolę i wpływają na wystrój danego wnętrza. 

Jakie lustra możemy Państwu zaoferować?

Oferta naszego sklepu Versanis w kategorii lustra, z pewnością jest na tyle różnorodna, że każdy z klientów będzie w stanie znaleźć dla siebie jak najlepsze rozwiązanie. Wśród licznych propozycji można zdecydować się na prostotę zawartą w klasycznym wydaniu. Mamy więc prostokątne lustra, które to włożone są w metalową ramę o dowolnym kolorze. Do Państwa wyboru: biel, czarny półmat lub patyna - złota, srebrna bądź miedziana. A jeśli nie prostota, to oryginalność i design w postaci nietypowej konstrukcji, która nadaje całości jakże wyjątkowego charakteru. I oczywiście w sposób szczególny nie można zapomnieć o efektownych, metalowych lustrach, które pełne są zdobień i dekoracyjnych dodatków. Takie znajdą swoje miejsce w przestrzeniach ponadczasowych, gdzie stawiać chcemy na elegancję, klasę i szyk. Polecamy i lustra prostokątne i owalne, większe i mniejsze, w dowolnie wybranej przez Państwa kolorystyce.

Lustro - praktyczny dodatek

Czy wyobrażamy sobie dom, w którym nie ma nawet jednego lustra? Poranną toaletę, malowanie się, tworzenie fryzury bez obecności lustra w łazience? Przymierzalnię, gdzie nie możemy spojrzeć na swoje odbicie w nowej stylizacji? W każdym niemal miejscu lustro odgrywa niezwykle ważną rolę i stanowi praktyczny dodatek dla większości przestrzeni. Mamy nadzieję, iż spośród naszych propozycji, uda się Państwu znaleźć te idealne właśnie dla siebie. 

Lustro - dekoracja dla przestrzeni

Oprócz aspektu praktycznego, lustro pełni również i element dekoracyjny. Może nadać danemu miejscu niepowtarzalnego charakteru, może dane miejsce optycznie powiększyć. Czasami wystarczy jedynie taki mały dodatek, by móc zmienić wygląd konkretnego miejsca diametralnie. 

Zachęcamy więc Państwa bardzo serdecznie do spojrzenia na ofertę naszego sklepu, spośród którego na pewno uda się Państwu znaleźć idealne lustra właśnie dla Waszych domów, biur, sklepów czy innych pomieszczeń. Doradzamy, podpowiadamy i oferujemy najlepsze produkty dostępne w niezwykle atrakcyjnych cenach.

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Nowości, promocje, specjalne oferty