Oferta specjalna:

Hokery bez oparcia

We współczesnych kuchniach coraz częściej tradycyjne stoły zastępuje się bardziej nowoczesnymi rozwiązaniami. W ostatnich latach bardzo popularne stały się wyspy kuchenne, które znakomicie sprawdzają się zarówno jako dodatkowa przestrzeń robocza podczas przyrządzania posiłków, jak również jako stół kuchenny, przy którym można wypić kawę czy zjeść śniadanie. Do wyspy kuchennej potrzebne są jednak specjalne, wysokie krzesła, czyli tak zwane hokery. Tutaj do wyboru mamy dwa modele – siedziska z oparciem oraz bez oparcia. Kiedy sprawdzi się hoker bez oparcia?

Pokaż:

SGN317


479.00 PLN

511


563.00 PLN

489


490.00 PLN

HAL1051


149.00 PLN


Kiedy sprawdzi się hoker bez oparcia?

Pozornie może się wydawać, że hokery z oparciem zawsze będą lepszym rozwiązaniem, ponieważ są po prosty wygodniejsze. W niektórych sytuacjach korzystniejszy może być jednak zakup stołków barowych bez oparcia. Jakie zalety mają takie proste siedziska?
W większości przypadków hokery bez oparcia będą mniej wygodne niż tapicerowane siedziska z wyprofilowanym oparciem. Dlatego jeżeli wyspa wolnostojąca ma zastępować kilkuosobowy stół kuchenny, lepszym wyborem będą siedziska z oparciem. Z drugiej strony trzeba pamiętać o tym, że samo oparcia w niektórych modelach ogranicza swobodę ruchu – z tej perspektywy stołki barowe bez oparcia wydają się bardziej uniwersalne, tym bardziej wtedy, gdy dysponujemy także dużą jadalnią lub salonem, w którym można zjeść rodzinny obiad.
Stołki barowe bez oparcia mają także inne zalety. Przede wszystkim, można dostać się na nie z każdej strony. Nie trzeba ich obracać czy przestawiać, co ma miejsce w przypadku siedzisk z oparciem. Co więcej, jeżeli dysponuje się wyspą z wolną przestrzenią pod blatem, znacznie łatwiej można pod nią schować hokery bez oparcia. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie w małych kuchniach czy mieszkaniach z aneksem kuchennym, w których duże znaczenie ma każdy metr kwadratowy.

Eleganckie stołki barowe bez oparcia w sklepie internetowym Versanis

Stołki barowe bez oparcia kojarzone są przede wszystkim z klubami i pubami. W ofercie naszego sklepu internetowego Versanis znajdziesz jednak eleganckie hokery bez oparcia, które pięknie będą wyglądały w nowoczesnej, stylowej kuchni. Proponujemy między innymi wyprofilowane, plastikowe siedziska osadzone na drewnianych nogach, które dzięki naturalnemu, minimalistycznemu designowi znakomicie pasują do kuchni urządzonych w stylu skandynawskim. Znajdziesz u nas również eleganckie hokery minimalistyczne, które doskonale będą wyglądały w kuchniach nowoczesnych czy loftowych. Dbamy o to, by wszystkie nasze stołki barowe spełniały oczekiwania naszych klientów – zarówno pod kątem funkcjonalności, jak również estetyki.
Szukasz modnych i wygodnych hokerów bez oparcia do kuchni? W takim razie jesteś w dobrym miejscu! Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo! Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania, byś był w stu procentach zadowolony z dokonanego zakupu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Versanis.

Newsletter