Oferta specjalna:

Wieszaki ścienne do przedpokoju

Wieszaki ścienne to idealne rozwiązanie, gdy chcecie zaoszczędzić miejsce, a jednocześnie ozdobić kawałek ściany w przedpokoju. Jakie wieszaki ścienne sprawdzą się najlepiej? Jak dopasować je stylem do wystroju?

Pokaż:

194B


92.70 PLN

194C


106.00 PLN

297


198.00 PLN

202


202.00 PLN

308


211.00 PLN

228


212.00 PLN

462


215.00 PLN

461


192.00 PLN

389


267.00 PLN

475


265.00 PLN

474


260.00 PLN


Wieszaki na ścianę stanowią alternatywę dla klasycznych stojaków na ubrania. Zamontowane na ścianie nie zajmują dużo miejsca, pozostawiając wolną przestrzeń przy podłodze. Wieszaki na ubrania na ścianę mogą mieć prostą konstrukcję lub posiadać misterne ornamenty, które staną się dodatkowym elementem dekoracyjnym. Podpowiadamy, czym kierować się przy wyborze i jak dopasować wieszaki na ścianę, aby współgrały z wystrojem wnętrza.

Wieszaki na ścianę a styl wnętrza

Wieszaki ścienne występują w bardzo szerokim wachlarzu wzorów. Dzięki temu można je z łatwością dobrać tak, aby uzupełniały wybrany przez Was styl wnętrza. Wieszaki na ubrania na ścianę o prostych ramach sprawdzą się najlepiej w domach urządzonych w stylu minimalistycznym oraz nowoczesnym. Nie będą one rzucały się zanadto w oczy, a jednocześnie spełnią swoje zadanie. Wieszak ścienny metalowy bez ozdób będzie bardzo pasującym dodatkiem do stylu industrialnego i loftowego - poza materiałem, również jego prosta forma będzie współgrała z surowym charakterem postfabrycznego designu. W bogato zdobionym wnętrzu przedpokoju bardzo ciekawie zaprezentuje się wieszak w stylu retro. Jego ciekawe kształty i różne kolory, w jakich występuje, pozwolą na uzupełnienie nim dowolnego korytarza.

Wieszak ścienny - metalowy czy drewniany?

Wieszaki na ubrania na ścianę mogą występują w kilku najpopularniejszych wariantach materiałów, z jakich są zbudowane. Wieszaki plastikowe, najmniej wytrzymałe i pewne ze wszystkich, nadają się bardziej do łazienki, niż do przedpokoju, w którym wieszacie ciężkie płaszcze lub kurtki. Konstrukcje wykonane z akrylu często mają bardzo ciekawe i nietypowe kolory, jednak materiał ten jest dość kruchy i może nie wytrzymać ciężaru zbyt wielu ubrań, szczególnie w okresie zimowym. Wieszaki ścienne drewniane ocieplają wnętrza i nadają im przytulny charakter, jednak ze względu na naturalny materiał, z którego są wykonane, mogą z czasem tracić kolor i rozwarstwiać się. 

Najlepsze, naszym zdaniem, są wieszaki ścienne metalowe. Materiał ten zapewnia im długowieczność oraz ogromną wytrzymałość. Stabilne haczyki utrzymają każdy ciężar, a solidne zakotwiczenie w ścianie zagwarantuje, że bez względu na ilość ubrań, konstrukcja będzie pewnie trzymać się na swoim miejscu. Wieszaki ścienne metalowe w obrębie konkretnych wzorów występują w kilku wariantach kolorystycznych. Najchętniej wybierane to miedziana, srebrna lub złota patyna, którą bardzo łatwo wkomponować w dowolny styl wnętrzarski. Równym zainteresowaniem cieszy się czarne wykończenie w półmacie - idealne do wnętrz minimalistycznych i nowoczesnych. W styl skandynawski, glamour lub eklektyczny świetnie wyglądał będzie wieszak ścienny w kolorze białym. 
 

Newsletter