Oferta specjalna:

Akcesoria kominkowe

Kominek stanowi niezwykle efektowną domową dekorację, która może wyglądać jeszcze lepiej, dzięki odpowiedniej oprawie. Metalowe akcesoria kominkowe wspaniale dopełniają każdą koncepcję pokojowego paleniska, czyniąc wnętrze jeszcze bardziej stylowym, luksusowym, a jednocześnie przytulnym i funkcjonalnym. A to dlatego, że kute przybory nie tylko dobrze wyglądają, ale również są niezwykle wytrzymałe i przydatne podczas rozpalania i pilnowania ognia.

akcesoria do kominka, kosze na drewno

Kolejność wyświetlania:

Pokaż:

186


Przedmioty, które można znaleźć w sklepie Versanis, bez wątpienia przyciągają...

Zestaw akcesoriów do kominka

204.00 PLN

185


Przepiękne i wytrzymałe akcesoria do domu, ogrodu lub biura możesz znaleźć w...

Akcesoria do konserwacji kominka

162.00 PLN

183A


Produkty proponowane przez Versanis nie tylko wspaniale się prezentują, ale także są...

Stojak - duży kosz na drewno do kominka

243.00 PLN

183


Versanis to sklep specjalizujący się w naprawdę wyszukanych przedmiotach sztuki...

Duży zestaw kominkowy z koszem na drewno

310.00 PLN

184


Kosz na drewno przyda się wszystkim posiadaczom grilla bądź paleniska w ogrodzie,...

Kosz na drewno do kominka

168.00 PLN

227


Jeżeli szukasz niepowtarzalnych i unikatowych przedmiotów sztuki użytkowej, to...

Kosz na drewno kominkowe

157.00 PLN

291


Jesteś szczęśliwym posiadaczem salonu lub sypialni z kominkiem? Zadbaj o każdy element...

Stojak na drewno do kominka

208.00 PLN

413


Posiadanie własnego kominka to marzenie wielu osób. Jeśli już spełniłeś to...

Kosz na drewno. Stojak na drewno do kominka

90.30 PLN


Kominek jest czymś, o czym każdy marzy przy projektowaniu własnego domu czy mieszkania. Zgodnie ze swoimi założeniami, nadaje on pomieszczeniu - zwłaszcza salonowi i sypialni - unikalnego klimatu, przytulności i romantyzmu. Gdy uda się go już zaimplementować we własną wizję aranżacyjną, w takiej czy innej wersji, trzeba zaopatrzyć się we wszelkiego rodzaju dodatki, zarówno te użytkowe, jak i takie po prostu dopełniające całą jego koncepcję. Tego typu akcesoria kominkowe oferujemy w tej właśnie kategorii. 

Nasza oferta na akcesoria kominkowe

W ramach oferty naszego sklepu na akcesoria kominkowe, w całości zaprezentowanej w obrębie tej kategorii, znaleźć można elementy poprawiające użytkowy charakter kominka, ale też uwydatniające jego walory dekoracyjne. Każdy z nich został stworzony na bazie najwyższej jakości metalu, z myślą o poddawaniu go nie do końca przychylnym warunkom cieplnym. Gwarantuje to ich trwałość i niezawodność w każdej sytuacji.

Nie każde oferowane przez nas akcesorium kominkowe ma charakter funkcjonalny, ale wszystkie spośród nich pełnią rolę dekoracyjną, poprawiając odbiór już i tak klimatycznego kominka w naszym domu czy mieszkaniu. Podczas gdy większość rzeczy z tej kategorii praktycznie trzeba posiadać, są i takie opcjonalne, ale bardzo przydatne w codziennym użytkowaniu tegoż właśnie elementu wystroju.

Jak wybrać akcesoria kominkowe do własnego domu lub mieszkania?

Motorem napędowym dla zakupu większości akcesoriów kominkowych jest potrzeba, zwykle związana z ich użytecznością. Podchodząc do ich wyboru powinno się zatem określić to, który z nich będziemy musieli posiadać  do wygodnego i komfortowego użytkowania tego właśnie elementu aranżacyjnego. Ważne są też walory typowo wizualne - nawet jeśli kominek będzie stał nieużywany, na przykład za dnia, musi prezentować się zjawiskowo. Akcesoria właściwie do niego dobrane z pewnością mu w tym pomogą. 

Jeżeli chodzi o to, jak powinno wyglądać to, co ma jakikolwiek związek z kominkiem, to jakość wykonania powinna być absolutnym priorytetem. W  końcu będą to przedmioty często poddawane najbardziej ekstremalnym warunkom cieplnym. Jako że w większości z nich można dobrać kolor do indywidualnych potrzeb, warto zadbać o jego dopasowanie, zwłaszcza pod kątem ramy i wkładu kominka, ale też w korelacji z ogólną aranżacją pomieszczenia, w którym się on znajduje. Każde akcesorium towarzyszące temu sprzętowi powinno uzupełniać aranżację - znacznie rzadziej decyduje się na dodatki kontrastujące z nią i odciągające uwagę od samego kominka. Ważne, żeby było spójnie, solidnie, ale i po prostu funkcjonalnie. W tym wszystkim pomogą oferowane przez nas produkty.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Nowości, promocje, specjalne oferty