Oferta specjalna:

Półki

Półki to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które lubią zachować maksymalnie dużo wolnej przestrzeni na podłodze, a chcą przechowywać swoje rzeczy nie tylko zamknięte za drzwiami regałów i szaf. Nadają się idealnie do eksponowania ramek ze zdjęciami, książek, roślin pokojowych, przechowywania przypraw w kuchni lub jako miejsce na dodatkową lampkę w sypialni.. Są bardzo lubiane przez dzieci, ponieważ pozwalają na uporządkowanie zabawek, przy jednoczesnym zachowaniu ich w polu widzenia i zachowaniu łatwego dostępu. 
             

Kolejność wyświetlania:

Pokaż:

433


Prezentowana półka na buty to połączenie funkcjonalnego przedmiotu z luksusową...

Metalowa półka na buty. Organizer, szafka na obuwie

239.00 PLN

314


Prezentowany produkt to idealny element dekoracyjny, który od samego wejścia...

Metalowa półka na buty

323.00 PLN

499


Jeśli szukasz mebli doskonale i harmonijnie komponujących się z nowoczesnym i nieco...

Pólka, stolik z dwoma blatami, dostawka

528.00 PLN


Półki występują w kilku wariantach - najpopularniejsze są te wiszące, służące do montażu bezpośrednio na ścianie, do podwieszenia pod sufitem lub zespolenia z większym meblem, np. szafą lub regałem. Mogą być pojedyncze i wielopoziomowe.

W naszym sklepie oferujemy również półki stojące, w sam raz dla osób które nie planują zabawy z narzędziami lub którym będą potrzebne półki mobilne, możliwe do łatwego przestawienia do innego pomieszczenia.
Oferowane przez nas meble, bez względu na ich przeznaczenie, zawsze wykonujemy z najwyższą dbałością o detale i jakość. Zadowolenie klienta i spełnienie jego oczekiwań stawiamy na pierwszym miejscu.
Korzystamy tylko ze sprawdzonych materiałów, pochodzących od znanych i rekomendowanych producentów.

Nasze półki są trwałe, wytrzymują duże obciążenia i są odporne na intensywne użytkowanie.
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Nowości, promocje, specjalne oferty