Oferta specjalna:

Garderoby do przedpokoju

Pokaż:

373


21.10 PLN

313


341.00 PLN

294


423.00 PLN

196


370.00 PLN

419


373.00 PLN

44


209.00 PLN

477


513.00 PLN

478


608.00 PLN


Garderoba w przedpokoju – jaką wybrać?

Szukają idealnej garderoby do przedpokoju, najczęściej mamy do wyboru kilka opcji. Możemy zdecydować się na wolnostojące szafy, przypominające garderoby stawiane w sypialniach i salonach. Innym rozwiązaniem może być zabudowana garderoba do przedpokoju. Nowoczesna szafa tego typu jest jednak kosztowna i dość skomplikowana w montażu. Poza tym, przestrzenne szafy dobrze sprawdzą się wyłącznie w korytarzach o dużym metrażu.

Co możemy zrobić w sytuacji, gdy mamy mały korytarz i potrzebna nam niewielka garderoba na przedpokój? Mini garderoba w stylu tradycyjnej szafy może być dobrym rozwiązaniem, ale ciekawą, oryginalną alternatywą dla niej jest montowany na ścianie duży wieszak z dodatkową półką na akcesoria odzieżowe.

Idealna garderoba na przedpokój? Mini garderoba w formie wieszaka!

Proponowane przez nas garderoby do przedpokoju w formie wieszaka to akcesoria, które przytwierdza się do ściany. Zajmują one znacznie mniej miejsca niż tradycyjne, wysokie szafy, dzięki czemu znakomicie sprawdzają się nie tylko w dużych przedpokojach, ale również w korytarzach wąskich i o niewielkim metrażu. W przeciwieństwie do wielu minimalistycznych szaf zabudowywanych w ścianie, mają one również duże zalety estetyczne. W ofercie naszego sklepu internetowego z wyposażeniem wnętrz znajdziesz zarówno mini garderoby wiszące z kilkoma hakami na ubrania, jak również bardziej rozbudowane garderoby do przedpokoju nowoczesne, na których można zawiesić nawet kilkanaście kurtek, płaszczy czy akcesoriów odzieżowych.

Garderoba do przedpokoju – nowoczesna czy klasyczna?

Metalowe wieszaki montowane w ścianie często kojarzą nam się przede wszystkim z korytarzami urządzonymi w tradycyjnym, klasycznym stylu. Warto jednak zauważyć, że obecnie bez problemu można znaleźć zarówno metalowe, zdobione wieszaki o finezyjnych wykończeniach, jak również wiszące garderoby do przedpokoju nowoczesne o prostych, minimalistycznych kształtach.

Nasza oferta obejmuje wieszaki ścienne w różnych typach i niezależnie od tego, czy interesuje Cię garderoba do przedpokoju nowoczesna czy klasyczna, z pewnością znajdziesz u nas model idealny do swojego domu lub mieszkania. Wytrzymałe, długie haki i uniwersalne półki sprawią, że bez problemu znajdziesz miejsce na wszystkie kurtki, płaszcze, akcesoria odzieżowe i parasole bez konieczności stawiania w przedpokoju dużej szafy.

Newsletter