Świecznik 1-ka tulejka

Nr kat. 20

Producent: Kapelańczyk

Aktualny czas realizacji: 4 dni roboczych

71.50 PLN

brutto

info

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Wybierz  Kolor:
Złota patynaKolor Złota patynaZłota patyna Złota patyna
Srebrna patynaKolor Srebrna patynaSrebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patynaKolor Miedziana patynaMiedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmatKolor Czarny półmatCzarny półmat Czarny półmat
BiałyKolor BiałyBiały Biały
Wysokość:
115,0 cm

Szerokość: 33,0 cm

Głębokość: 28,0 cm

Waga brutto: 1,6 kg

Materiał wykonania: metal

Świecznik na jedną świece zakończony tulejką; To strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o minimalizm. Świecznik bardzo efektowny i jednocześnie miły dla oka. Nie znajdzie się osoba, której ten produkt nie oczaruje.

Versanis to jedyny w swoim rodzaju sklep związany z tradycją i pięknem doskonałym. Mamy w nim ogromny wybór wyjątkowych przedmiotów, takich jak: meble, dekoracje i ozdoby oraz różnego rodzaju akcesoria do domu lub ogrodu. Wszystkie odznaczają się wysoką jakością, dostępne są w korzystnych cenach. 

Świecznik 1-ka tulejka

Świecznik 1-ka tulejka to subtelny i delikatny, ale zarazem solidny przedmiot wykonany z metalu, który pięknie eksponuje świecę. Jest stabilny dzięki trzem nogom, w centralnej części posiada elegancką ozdobę. Poza pięknym wyglądem charakteryzuje się doskonałą jakością i perfekcją wykonania. Produkt został wykonany z troską o najdrobniejsze szczegóły. Doskonale prezentuje się w pomieszczeniach i przy każdym wystroju. Idealnie sprawdzi się jako pojedyncza ozdoba, wkomponuje się także do pozostałych dekoracji.  Podkreśla dobry gust i estetykę domu. Świecznik jest dostępny w wielu kolorach, zatem każdy znajdzie odpowiedni dla siebie.

Czytaj więcej

Zobacz także z tej kategorii:


Świecznik 3R

Świecznik 3R

42.70 PLN

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter