Kwietnik metalowy stojący 5-ka WA

Nr kat. 149

Wysokość:
130 cm

Szerokość: 60 cm

Głębokość: 60 cm

Waga brutto: 3,5 kg

Ten stalowy, kolumnowy kwietnik to ideał dla ludzi, którzy lubią piękno. Jest stabilny i jednocześnie elegancki. Pięć donic z kwiatami w tym cudnym kwietniku nadadzą całemu anturażowi wyrafinowania.

Kolumnowy stojak na kwiaty na pięć donic to produkt polskiego producenta, który zachwyci najbardziej wymagających gości i domowników. Sprawdzi się na tarasie, balkonie, w ogrodzie. Pomimo swojej wysokości, metalowy stojak na donice jest wyjątkowo stabilny i trwały. Designerski kwietnik kolumnowy wykonany został metodą metaloplastyki i ozdobiony wykutymi w stali kwiatami, liśćmi i subtelnymi falkami. Składa się z siedmiu pojemnych podstawek, na których pięknie prezentować się będą donice z naszymi ulubionymi roślinami. Wybierz swój ulubiony kolor metalowego stelażu bądź dopasuj go do pozostałych akcesoriów lub mebli w ogrodzie.

Zobacz także z tej kategorii:


doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter