Kwietnik 3-ka mała

Nr kat. 2

Wysokość:
68,0 cm

Szerokość: 36,0 cm

Głębokość: 36,0 cm

Waga brutto: 1,2 kg

Materiał wykonania: metal, tworzywo sztuczne

Delikatny i jednocześnie stylowy kwietnik rurkowy; Wyrób jest w całości wykonany z rury stalowej co nadaje mu stabilności i trwałości. Pomieści trzy doniczki. Kwietnik jest praktyczny i świetnie sprawdzi się w salonie, biurze czy kwiaciarni.
Kwietnik jest skręcany, sprzedawany w opakowaniach kartonowych.

Lekka i prosta konstrukcja kwietnika rurkowego, która dzięki swej uniwersalności, idealnie wpasuje się do wszystkich stylów wnętrz. Produkt został wyposażony w trzy miejsca na rośliny zielone lub kwitnące. Charakteryzuje się niewielką formą, wykonaną z najwyżej jakości rury stalowej. Świetnie sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach, gdzie zajmie jedynie część cennej przestrzeni. Wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i stabilnością. Doskonale poradzi sobie z dużym obciążeniem doniczki i rośliny, solidnie je utrzymując. Produkt wyróżnia się ciekawą konstrukcją i idealnym ułożeniem podstawek na doniczki. Dzięki temu, kwietnik w połączeniu z urokliwymi roślinami stworzy piękną kompozycję, będącą wyjątkowym elementem ozdobnym każdego wnętrza. Produkt dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych, które doskonale będą kontrastować z zielonymi lub barwnymi kwiatami. Przeznaczony do samodzielnego składania, sprzedawany w opakowaniach kartonowych, co umożliwia bezproblemowy transport kwietnika.

Zobacz także z tej kategorii:


Kwietnik 3-ka

Kwietnik 3-ka

173.60 PLN

Kwietnik 4-ka

Kwietnik 4-ka

167.70 PLN

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
jesień zestawy kominkowe akcesoria

Akcesoria do kominka

 

Zobacz ofertę zestawów kominkowych, osłon do kominków i innych akcesoriów

Zobacz więcej  

Newsletter