Oferta specjalna:

Kwietnik rozporowy (273cm)

Numer katalogowy: 6C

188.00 zł brutto
Wysyłka od: 15,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do piątku (21.01.2022)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz serię:  

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Produkt dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych aby lepiej dopasować go do wnętrza. Kwietnik rurkowy ma miejsce na jedenaście doniczek; zapewni umiejscowienie dużej ilości roślin w jednym miejscu tworząc przy tym niezwykłą aranżację. Kwietnik przeznaczony jest do samodzielnego montażu, sprzedawany w opakowaniach kartonowych.

Dekoracje wnętrz / Kwietniki - Kwietnik rozp. Kolor (273cm)

Metalowy kwietnik rozporowy można bez trudu zamontować samodzielnie za pomocą rurek rozpinanych między sufitem a podłogą. Ten wyjątkowo praktyczny kwietnik poziomowy posiada aż jedenaście niezależnych podstawek na rośliny. Można na nich wyeksponować kolekcję jednakowych sukulentów albo stworzyć zjawiskową mieszankę różnych roślin.

Zarówno sama konstrukcja kwietnika, jak i pojedyncze podstawki są solidne i trwałe – będą służyć długo, ciesząc oczy domowników i gości. Za pomocą wysokiego stojaka rozporowego można zaaranżować przestrzeń sypialni, pokoju dziennego, jadalni albo biura – wszędzie, gdzie marzysz o swoim własnym, prywatnym ogrodzie. Dzięki możliwości regulacji, kwietnik będzie pasował do pomieszczeń o różnej wysokości. Kwietnik przeznaczony jest do samodzielnego montażu, sprzedawany w opakowaniach kartonowych.

Zobacz także z tej kategorii:


247


 

46


 

127A


 

508


 

15


 

521


 

13


 

Newsletter