Oferta specjalna:

Wieszak Nutka

Numer katalogowy: 309

  Produkt wycofany ze sprzedaży

Idealny wieszak dla fanów muzyki; Klucz wiolinowy i cztery nutki to w tym wydaniu dźwięk piękna i kreatywności. Produkt na pewno doda stylu i niecodzienności wnętrzu, a wieszanie ubrań nabierze nowego rozdźwięku.

Meble / Wieszaki / Wieszaki na ścianę - Wieszak Nutka

W Twoim sercu gra muzyka? Jeśli tak, to ten produkt został stworzony z myślą o Tobie!
Niebanalny i unikatowy wieszak to doskonały element dekoracyjny każdego przedpokoju, holu czy korytarza. Teraz już zawsze po wejściu do domu mogą Cię widać Twoje ulubione brzmienia! Klucz wiolinowy i cztery nutki w tym wydaniu to dźwięk piękna i kreatywności.

Produkt łączy oryginalne walory estetyczne z praktyką i funkcjonalnością. Wieszak jednocześnie spełnia swoją klasyczną rolę przechowywania i prezentuje się bardzo wyjątkowo. To element dekoracyjny, obok którego nie da się przejść obojętnie. Na pierwszy rzut oka zachwyca walorami estetycznymi. Dodatkowo, został wykonany z najwyższej jakości metalu, gwarantującego niezwykłą wytrzymałość i solidność. Model przeznaczony do umieszczenia go na ścianie. Produkt doda stylu, elegancji i niecodzienności wnętrzu, a wieszanie ubrań nabierze nowego rozdźwięku.

Newsletter