Oferta specjalna:

Świecznik wieloświecowy mały

Numer katalogowy: 110

  Produkt wycofany ze sprzedaży

Ten wieloświecowy świecznik przywodzi na myśl klasyczne kandelabry. Piękny i wyjątkowy. W całości wykonany z metalu. Bardzo trwały i stabilny. Idealny na każdy stół. Przeznaczony jest na cztery klasyczne świece. Świecznik wyposażony w okapniki.

Dekoracje wnętrz / Świeczniki / Świeczniki małe - Świecznik wieloświecowy mały

Versanis to miejsce, w którym dostępne są wyjątkowe dzieła sztuki użytkowej. Z pewnością będą świetnie pasować do domu, biura, a nawet ogrodu. W asortymencie możesz znaleźć między innymi świeczniki, meble oraz kwietniki. Wszystkie produkty wyróżnia wysoka jakość oraz atrakcyjna cena.

Świecznik wieloświecowy mały

Świecznik to bardzo ważny element aranżacyjny w każdym domu. Nadaje wyjątkowego klimatu w towarzystwie światła świec. Jeszcze lepszy efekt widoczny jest wówczas, gdy świecznik z metalu posiada niekonwencjonalny kształt - tak, jak w tym przypadku. Wykonany jest bardzo starannie, wyposażony w okapniki oraz cztery miejsca na świece. Cechuje się stabilnością i solidnością. To funkcjonalność i elegancja w jednym.

Dodaj odrobiny elegancji

Świecznik wieloświecowy mały wykonany jest bardzo starannie, w najwyższej jakości, co od razu przykuwa uwagę. Będzie wyglądać bajecznie na każdym stole. Dzięki firmie Versanis masz możliwość nabyć tę ponadczasową ozdobę, dopasowując kolor tak, aby idealnie komponował się z pomieszczeniem. Nic tak nie podkreśla piękna pomieszczenia, jak wyjątkowe ozdoby. Tego rodzaju ozdoba idealnie się sprawdzi podczas  wyjątkowych okazji w towarzystwie bliskich i przyjaciół, a także stworzy romantyczny nastrój nawet podczas zwykłych, codziennych wieczorów.

 

Zobacz także z tej kategorii:


281


 

254A


 

99


 

264


 

272


 

262


 

254


 

Newsletter