Oferta specjalna:

Kwietnik skręcany 1-ka T

Numer katalogowy: 1

125.00 zł brutto
Wysyłka od: 15,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj, do godz. 14:00
wyślemy do poniedziałku (01.03.2021)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz serię:  

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Niezwykle stylowy kwietnik rurkowy na jedną donicę; Ten produkt to doskonały przykład, że standardowe ale solidnie i z pasją wykonane kwietniki mogą zachwycić. Kwietnik ma miejsce na donice na samym szczycie kolumny. Kwietnik jest skręcany, sprzedawany w opakowaniach kartonowych.

Dekoracje wnętrz / Kwietniki / Kwietniki rurkowe - Kwietnik 1-ka T

Czy rośliny mogą wprowadzać jeszcze więcej piękna i uroku do wnętrza? Oczywiście, że tak! A wszystko dzięki kwietnikom, które pozwolą na ich efektowne wyeksponowanie. Podkreślą subtelną zieleń kwiatów i będą akcentowały ich delikatność.

Prezentowany model to kwietnik o bardzo ciekawej konstrukcji. Przyciąga uwagę rurkową, powyginaną formą oraz oryginalną podstawką pod doniczkę. Całość wygląda bardzo elegancko i zachwyci niejednego miłośnika roślin. Ten produkt to doskonały przykład na to, że standardowe i solidnie wykonane kwietniki mogą przyciągnąć uwagę i oczarować. Posiada miejsce, przeznaczone na jedną donice. Dzięki temu roślina będzie pełnić rolę wiodącej dekoracji, a kwietnik jeszcze bardziej ją podkreśli. Produkt będzie się najbardziej efektownie komponował ze zwisającymi kwiatami, których liście będą opadały poza donicę.

Model został wykonany z metalu, co jest gwarancją wytrzymałości i stabilności. Nie zajmie wiele przestrzeni, ale w połączeniu z rośliną będzie unikatowym elementem ozdobnym każdego wnętrza. Montaż - samodzielny.

Zobacz także z tej kategorii:


4A


 

7A


 

6


 

2A


 

6A


 

123


 

6C


 

Newsletter