Oferta specjalna:

This is index.tpl

Garderoba wąska

Numer katalogowy: 313

409.00 zł brutto
Wysyłka od: 32,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do wtorku (07.02.2023)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Prosty, klasyczny wieszak na ubrania ozdabia delikatny wzór u dołu. Wieszak jest wąski, przez co pasuje nawet tam gdzie nie ma zbyt dużo miejsca.

Meble / Wieszaki / Garderoby ścienne - Garderoba wąska

Stawiając na markę Kapelańczyk, każdy z klientów może otrzymać najwyższej jakości produkt, który z całą pewnością doskonale sprawdzi się w niemal dowolnej przestrzeni. Firma oferuje pełen wachlarz różnorodnych produktów, w pełni dostosowanych do potrzeb i oczekiwań wszystkich zamawiających. 

Wieszak na ścianę - wybór godny zakupu

Stawiając na ten oto wąski wieszak, otrzymuje się najwyższej jakości produkt. Wykonany został z metalu, jest więc trwały, solidny i odporny na wszelkie działania, a do tego dostępny w kilku wariantach kolorów. Na wieszaku znajduje się aż dziesięć haczyków, a całość wypełnia efektowny wzór.

Mała garderoba w przedpokoju lub poczekalni

Oferowany wieszak na ścianę w sposób szczególny sprawdzi się w przestrzeniach, w których nie mamy zbyt dużo miejsca na ścianie, a obecność takiej małej garderoby jest po prostu niezbędna. Ta właśnie propozycja to najlepszy wybór, jakiego tylko można dokonać. Wygląda doskonale, jest bardzo dobry pod względem jakości, a do tego spełnia swoje zadania najlepiej, jak tylko to możliwe. Doskonały do zastosowania na przykład w przedpokoju mieszkania lub domu, w poczekalni u lekarza, w biurze czy na przykład w restauracji. 

Zobacz także z tej kategorii:


294


 

44


 

196


 

419


 

373


 

477


 

478


 

Newsletter