Oferta specjalna:

2400.00

1190.00 PLN

Garderoba

Numer katalogowy: 196A

  Produkt wycofany ze sprzedaży

Ten wieszak idealnie nada się, gdy przyjmujemy wielu gości lub mamy dużą rodzinę- dziewięć uchwytów pomoże utrzymać w porządku płaszcze i kurtki. Produkt ma również półkę, na której można kłaść czapki czy kapelusze. Piękne wzornictwo dodaje szlachetności i elegancji naszemu wyrobowi.

Meble / Wieszaki / Garderoby ścienne - Garderoba

Postaw na piękne dodatki do swojej przestrzeni, wybierając jedyną w swoim rodzaju markę Kapelańczyk, która doskonale wie, co robić, aby spełniać potrzeby swoich drogich klientów. Od lat tworzy rozwiązania z pasją, zamiłowaniem i dbałością o najmniejsze nawet detale i szczegóły, co widoczne jest w każdym proponowanym produkcie.

Garderoba - doskonałej jakości dodatek

Garderobą nie musi być duża szafa. Wystarczy postawić na tak piękny wieszak, jak ta właśnie propozycja, by zyskać miejsce idealne do przechowywania odzieży wierzchniej. Model został z metalu, dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Zawiera dziewięć haczyków oraz półeczkę na górze, na której mogą znaleźć się drobne elementy lub akcesoria.

Piękny wieszak dla wszystkich

Oferowany wieszak w takim wydaniu stanowi zarówno praktyczny dodatek, który w wielu miejscach jest niezbędny, jak i niezwykłą ozdobę na ścianę, na której to będzie prezentował się jedynie w swoim rodzaju. Na wieszaku zastosowano efektowne zdobienia, dzięki którym jest on w swoim wydaniu niezwykle elegancki i ponadczasowy. Jeśli nasza przestrzeń jest tak właśnie urządzona, to proponowany wieszak będzie stanowił bardzo dobre uzupełnienie całości miejsca na ścianie, w którym będziemy chcieli go powiesić. 

Zobacz także z tej kategorii:


294


 

196


 

310


 

478


 

44


 

476


 

313


 

Newsletter