Oferta specjalna:

Kwietnik serce

Numer katalogowy: 81

170.00 zł brutto
Wysyłka od: 15,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj, do godz. 14:00
wyślemy do piątku (30.07.2021)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

To serce jest ze stali. Jednak można to wybaczyć, bo na pewno jest nie do złamania. Ten wyjątkowy kwietnik rurkowy to strzał w dziesiątkę dla romantycznej duszy. Przykuje uwagę nie jednego gościa i na długo zapadnie w pamięć. Kwietnik jest skręcany, sprzedawany w opakowaniach kartonowych.

Dekoracje wnętrz / Kwietniki - Kwietnik serce

Cenisz oryginalne, nietuzinkowe przedmioty do Twojego domu? Metalowy kwietnik w kształcie serca łączy ze sobą trwałość i funkcjonalność z romantycznym, przyjemnym wyglądem. Przeznaczony jest dla czterech roślin doniczkowych, pozwalając na pełną, wygodną ekspozycję. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych, co przekłada się na korzystny wybór do danego wnętrza.

Kwietnik w kształcie serca

Kwietnik w kształcie serca ma miejsce dla czterech roślin doniczkowych. Konstrukcja stworzona ze stali daje gwarancję trwałości, jednocześnie dostępna jest w pięciu wariantach kolorystycznych. Przedmiot wysyłany jest w kartonowym pudełku, przeznaczony do samodzielnego montażu. Z pewnością warto wybrać tego rodzaju ozdobę, aby z jednej strony zapewnić roślinom odpowiednie warunki rozwoju, z drugiej zaś ciekawie zaaranżować przestrzeń salonu.

Sposób na ekspozycję roślin  

Kwietnik w kształcie serca jest oryginalnym, wyjątkowym sposobem na ekspozycję ulubionych roślin doniczkowych. Konstrukcja z metalu jest trwała, stwarzając jednocześnie poczucie lekkości i delikatności całego stelaża, dając miejsce dla czterech roślin doniczkowych. Dzięki kompaktowej wielkości wynoszącej 65 centymetrów możliwe jest umiejscowienie kwietnika w praktycznie dowolnym miejscu zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Kwietnik w kształcie serca dostarczony jest w kartonowym pudle, przeznaczony do samodzielnego montażu. 

Newsletter