Oferta specjalna:

2400.00

1190.00 PLN

Kwietnik rozporowy Chrom (253cm)

Numer katalogowy: 6A

145.00 PLN

brutto

    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj, do godz. 14:00
wyślemy do poniedziałku (02.11.2020)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz serię:  

Kwietnik rozporowy Chrom (253cm)
Kwietnik rozporowy Kolor (253cm)
Kwietnik rozporowy (273cm)

Wybierz parametry


Kolor:

Chrom galwaniczny Kolor Chrom galwaniczny Chrom galwaniczny Chrom galwaniczny

Chromowy kwietnik rurkowy pokryty specjalną metodą galwanizacyjną; Produkt jest dostosowany do pomieszczeń mających wysokość dwa metry pięćdziesiąt centymetrów. Kwietnik pomieści jedenaście doniczek tworząc przy tym niesamowity efekt. Kwietnik przeznaczony jest do samodzielnego montażu, sprzedawany w opakowaniach kartonowych.

Dekoracje wnętrz / Kwietniki / Kwietniki rurkowe - Kwietnik rozp. Chrom – 253 cm

Cenisz eleganckie i wygodne akcesoria do Twojego domu? Rozporowy kwietnik na zestaw ulubionych kwiatów doniczkowych to obowiązkowy must have Twojego wnętrza! Wysoki, metalowy stojak jest w stanie utrzymać i wyeksponować zestaw ulubionych roślin doniczkowych, dzięki czemu dom  lub każde inne pomieszczenie zyska zielony kącik kwiatowy!

Kwietnik rozporowy z chromu

Metalowy, wysoki kwietnik z chromowym wykończeniem to idealnie rozwiązanie dla amatorów trwałych i zarazem wygodnych rozwiązań florystycznych. 2,5 m konstrukcja jest w stanie swobodnie utrzymać kilka doniczek z ulubionymi roślinami, a dzięki różnorodnemu rozstawowi podstawek na doniczki możliwa jest elegancka ekspozycja roślin o różnym kształcie i wyglądzie. Wysoki, metalowy kwietnik sprzedawany jest w kartonowych pudełkach, przeznaczony do samodzielnego montażu.

Komfortowe rozwiązanie

Dzięki imponującej wysokości kwietnik rozporowy jest w stanie pomieścić aż jedenaście doniczek z ulubionymi roślinami, idealnie uwidaczniając zarówno te z krótszymi, jak i długimi liśćmi. Pokrycie galwanicznym chromem nadaje całej konstrukcji elegancji oraz ponadczasowej stylistyki. Z łatwością można dopasować go do wnętrz w stylu minimalistycznym i nowoczesnym. 

Zobacz także z tej kategorii:


123


 

2A


 

1


 

5A


 

5


 

6D


 

2B


 

Newsletter