Świeczniki

Nic tak nie buduje olśniewającego klimatu niż nastrojowe światło świec o zmierzchu. By mogły one wyglądać jeszcze bardziej efektownie, potrzebują odpowiedniej oprawy w postaci kutego, dekoracyjnego świecznika. Taka ozdoba z pewnością uświetni każdą wyjątkową okazję, a także stworzy romantyczny nastrój nawet podczas zwykłych, szarych, powszednich wieczorów.
FILTRY

Zawęź wyniki

Zakres cen

263


Świecznik Triangle – 2 ramienny

65.20 PLN

264


Świecznik Figures Figury

114.70 PLN

262


Świecznik Menora – 7 ramienny

76.50 PLN

281


Świecznik Wiosna 3-ka

70.90 PLN

176


Świecznik 3-ka M-R

57.30 PLN

470


Metalowy świecznik pojedynczy na..

29.00 PLN

272


Świecznik 3-świece

34.30 PLN

110


Świecznik wieloświecowy mały

34.60 PLN

99


Świecznik 4R

28.10 PLN

106A


Świecznik 3R

32.50 PLN

22


Świecznik Palma mała

55.80 PLN

24


Świecznik wieloświecowy mały

52.50 PLN

90A


Świecznik Łuk tealight

26.10 PLN

254


Świecznik 5 świec

41.30 PLN

254A


Świecznik 5 świec tealight

41.30 PLN

71


Podstawek metalowy

17.50 PLN

329


Świecznik 4 świece

98.00 PLN

225


Świecznik Spiralny duży

95.30 PLN

177


Świecznik 3-ka D-R

93.20 PLN

32


Świecznik 1-ka

30.60 PLN


Ozdobne świeczniki na dobry nastrój

Dawniej, świece i świeczki pełniły głównie funkcję użytkową. Dziś używamy ich przede wszystkim po to, by przyozdobić wnętrze i zadbać o jego nastrojowy klimat. Większe i mniejsze świeczniki oraz stojaki na świece to dekoracja, która zdecydowanie powinna znaleźć się w domach wszystkich tych, którzy cenią sobie wyjątkowy klimat i prawdziwie świąteczny nastrój.

Efektowne świece to drobny, lecz nieodłączny element wszystkich wystawnych kolacji - we dwoje lub rodzinnych uroczystości. Kunsztownie wykonany świecznik to ozdoba, która znakomicie będzie się również prezentować w ciągu dnia. Kute produkty od Versanis nadadzą pomieszczeniom wytworny, stylowy charakter. W zależności od modelu i indywidualnej koncepcji mogą stanowić świetną dekorację do salonu, sypialni, kuchni, jadalni, korytarza lub ogrodu.

Jeśli zależy nam na uzyskaniu niebanalnego klimatu wnętrza i podniesieniu jego prestiżu, warto umieścić taki efektowny świecznik w takich miejscach jak np. sala restauracyjna, sala taneczna, sala weselna, hol lub pokój hotelowy, galeria, biuro, czy inna dowolna przestrzeń o charakterze reprezentacyjnym. Wspaniale będą wyglądać zarówno w nowoczesnych przestrzeniach loftowych lub tych zachowanych w stylu industrialnym czy też we wnętrzach ponadczasowych jak i luksusowych, a także tych stylizowanych na stare i bardzo klasyczne. Piękne kute świeczniki i stojaki na świece od Versanis charakteryzują się niezwykłym wzornictwem oraz bardzo wysoką jakością wykonania. Subtelne i wyrafinowane wzory roślinne, czy designerskie formy – wszystkie prezentują się efektownie i elegancko. Na pewno przyczynią się do uświetnienia Twojego wnętrza.

Wybierz kunsztowne wyroby metaloplastyczne od Versanis i w sposób szczególny udekoruj pomieszczenia w domu lub w mieszkaniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do zakupów.  

jesień zestawy kominkowe akcesoria

Akcesoria do kominka

 

Zobacz ofertę zestawów kominkowych, osłon do kominków i innych akcesoriów

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter