Świeczniki

Świeczniki

264


Świecznik Figures Figury

136.50 PLN

262


7 ramienny świecznik MENORA

92.40 PLN

176


Świecznik z kwiatami na 3 świeczki

74.30 PLN

470


Metalowy świecznik pojedynczy na..

34.50 PLN

272


Świecznik 3-świece

51.00 PLN

24


Świecznik wieloświecowy mały

63.60 PLN

90A


Świecznik Łuk tealight

34.80 PLN

254


Świecznik 5 świec

49.60 PLN


Ozdobne świeczniki na dobry nastrój

Dawniej, świece i świeczki pełniły głównie funkcję użytkową. Dziś używamy ich przede wszystkim po to, by przyozdobić wnętrze i zadbać o jego nastrojowy klimat. Większe i mniejsze świeczniki oraz stojaki na świece to dekoracja, która zdecydowanie powinna znaleźć się w domach wszystkich tych, którzy cenią sobie wyjątkowy klimat i prawdziwie świąteczny nastrój.

Efektowne świece to drobny, lecz nieodłączny element wszystkich wystawnych kolacji - we dwoje lub rodzinnych uroczystości. Kunsztownie wykonany świecznik to ozdoba, która znakomicie będzie się również prezentować w ciągu dnia. Kute produkty od Versanis nadadzą pomieszczeniom wytworny, stylowy charakter. W zależności od modelu i indywidualnej koncepcji mogą stanowić świetną dekorację do salonu, sypialni, kuchni, jadalni, korytarza lub ogrodu.

Jeśli zależy nam na uzyskaniu niebanalnego klimatu wnętrza i podniesieniu jego prestiżu, warto umieścić taki efektowny świecznik w takich miejscach jak np. sala restauracyjna, sala taneczna, sala weselna, hol lub pokój hotelowy, galeria, biuro, czy inna dowolna przestrzeń o charakterze reprezentacyjnym. Wspaniale będą wyglądać zarówno w nowoczesnych przestrzeniach loftowych lub tych zachowanych w stylu industrialnym czy też we wnętrzach ponadczasowych jak i luksusowych, a także tych stylizowanych na stare i bardzo klasyczne. Piękne kute świeczniki i stojaki na świece od Versanis charakteryzują się niezwykłym wzornictwem oraz bardzo wysoką jakością wykonania. Subtelne i wyrafinowane wzory roślinne, czy designerskie formy – wszystkie prezentują się efektownie i elegancko. Na pewno przyczynią się do uświetnienia Twojego wnętrza.

Wybierz kunsztowne wyroby metaloplastyczne od Versanis i w sposób szczególny udekoruj pomieszczenia w domu lub w mieszkaniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do zakupów.

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
jesień zestawy kominkowe akcesoria

Akcesoria do kominka

 

Zobacz ofertę zestawów kominkowych, osłon do kominków i innych akcesoriów

Zobacz więcej  

Newsletter