Lustra

lustra z metalową ramą

332


Lustro Owal Rumianki

255.00 PLN

333


Lustro Owal Classic

255.00 PLN

53


Lustro metalowe

239.00 PLN

327


Lustro Rumianki

237.00 PLN

326


Lustro Łuki z metalową ramą

237.00 PLN

412


Lustro Liście

263.00 PLN

421


Lustro Pelargonia

263.00 PLN

393


Lustro Modern

274.00 PLN

394


Lustro do przedpokoju z..

296.00 PLN

468


Lustro prostokątne Simple

225.00 PLN


Lustra ozdobne

W ofercie sklepu internetowego Versanis znajdują się lustra ozdobne z kutymi ramkami, które świetnie wpisują się w klasycystyczne klimaty i pasują zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacji. Wyglądają świetnie w większość domowych pomieszczeń – przedpokoju, garderobie, sypialni, łazience, a nawet w salonie czy jadalni. Coraz więcej osób decyduje się powiesić ten piękny element wyposażenia nad stołem, co wygląda doskonale i sprawia, że wnętrze nabiera wyrazistości i przytulności, a także przestrzeni.

Nie da się ukryć, że to nie tylko piękny dodatek do całej kompozycji, ale przede wszystkim jeden z najbardziej funkcjonalnych akcesoriów. Względy estetyczne i aranżacyjne są istotne, ale nie można zapominać o funkcji praktycznej, jaką pełni każde lustro. Korzystamy z niego na co dzień – i to po kilkanaście razy dziennie. Pomaga w codziennych czynnościach, z których można wymienić układanie włosów i poprawianie makijażu. Ma priorytetowe znaczenie nie tylko dla pań – przeglądają się w nim również panowie, szczególnie podczas golenia. Towarzyszy nam na co dzień, pomagając przy wykonywaniu powtarzalnych czynności.

Reasumując - te elementy wyposażenia pełnią funkcje użytkowe, a także dekoracyjne. Pięknie wyglądają, komponując się z każdą domową aranżacją. Na uwagę zasługują ich charakterystyczne ramy i kształty, które podkreślą urok każdego wnętrza. W naszej ofercie dostępne są wersje ścienne, dzięki którym niejeden pokój wyda się jaśniejszy i większy. Dostępna u nas szeroka oferta modeli sprawia, że bez trudu dobierzesz idealny wariant, który będzie pasował do każdego miejsca w domu. Proponujemy zarówno kute, misternie zdobione ramki (zakończone półksiężycem bądź prostokątne), jak i proste zdobienia bez zbędnych dodatków. Zapraszamy do zakupów!

 

lato

Lato

Zobacz pełną ofertę produktów do ogrodu!

Kwietniki metalowe, podpórki do pomidorów i kwiatów, uchwyty doniczkowe, pergole i wiele wiele innych.

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter