Lustra

lustra z metalową ramą

53


Lustro metalowe

239.00 PLN

468


Lustro prostokątne Simple

225.00 PLN

HAL1511


Lustro stojące - pionowe

194.00 PLN


Lustra ozdobne

W ofercie sklepu internetowego Versanis znajdują się lustra ozdobne z kutymi ramkami, które świetnie wpisują się w klasycystyczne klimaty i pasują zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacji. Wyglądają świetnie w większość domowych pomieszczeń – przedpokoju, garderobie, sypialni, łazience, a nawet w salonie czy jadalni. Coraz więcej osób decyduje się powiesić ten piękny element wyposażenia nad stołem, co wygląda doskonale i sprawia, że wnętrze nabiera wyrazistości i przytulności, a także przestrzeni.

Nie da się ukryć, że to nie tylko piękny dodatek do całej kompozycji, ale przede wszystkim jeden z najbardziej funkcjonalnych akcesoriów. Względy estetyczne i aranżacyjne są istotne, ale nie można zapominać o funkcji praktycznej, jaką pełni każde lustro. Korzystamy z niego na co dzień – i to po kilkanaście razy dziennie. Pomaga w codziennych czynnościach, z których można wymienić układanie włosów i poprawianie makijażu. Ma priorytetowe znaczenie nie tylko dla pań – przeglądają się w nim również panowie, szczególnie podczas golenia. Towarzyszy nam na co dzień, pomagając przy wykonywaniu powtarzalnych czynności.

Reasumując - te elementy wyposażenia pełnią funkcje użytkowe, a także dekoracyjne. Pięknie wyglądają, komponując się z każdą domową aranżacją. Na uwagę zasługują ich charakterystyczne ramy i kształty, które podkreślą urok każdego wnętrza. W naszej ofercie dostępne są wersje ścienne, dzięki którym niejeden pokój wyda się jaśniejszy i większy. Dostępna u nas szeroka oferta modeli sprawia, że bez trudu dobierzesz idealny wariant, który będzie pasował do każdego miejsca w domu. Proponujemy zarówno kute, misternie zdobione ramki (zakończone półksiężycem bądź prostokątne), jak i proste zdobienia bez zbędnych dodatków. Zapraszamy do zakupów!

 

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
jesień zestawy kominkowe akcesoria

Akcesoria do kominka

 

Zobacz ofertę zestawów kominkowych, osłon do kominków i innych akcesoriów

Zobacz więcej  

Newsletter