Oferta specjalna:

Kwietnik 1-ka

Numer katalogowy: 66A

256.00 zł brutto
Wysyłka od: 12,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do piątku (21.01.2022)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz serię:  

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Prostota i elegancja. Tak można w skrócie opisać ten kwietnik na jedną donicę. Stopki oplatają pięknie kute w stali liście. Z pewnością idealnie wyeksponuje ulubioną roślinkę.

Dekoracje wnętrz / Kwietniki / Kwietniki duże - Kwietnik 1-ka

Marka Kapelańczyk to rozwiązania dla pomieszczeń, w których chcemy postawić na piękne dodatki tworzące kompletną całość w niezwykle ponadczasowym wydaniu. Jesteśmy przekonani, że wybór produktów z wachlarza ofertowego tej marki z całą pewnością okaże się bardzo dobrym wyborem dla każdego kupującego.

Kwietnik w eleganckim wydaniu

Prezentowany kwietnik wykonany został z metalu i dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Cechuje go z jednej strony prostota i elegancja, z drugiej kunszt wykonania oraz dbałość o najmniejsze nawet detale i szczegóły. Z pewnością wiernie posłuży przez długi czas.

Kwietnik dla ponadczasowych przestrzeni

Kwietnik przeznaczony jest na jedną donicę. Jest zarówno ozdobą, jak i sposobem na wyeksponowanie danej rośliny w najlepszy z możliwych sposobów. Elementem dekoracyjnym są kute ze stali, pięknie prezentujące się liście, które całości nadają niezwykłego wyglądu.

Proponowany przez nas kwietnik może znaleźć się zarówno w elegancko urządzonym salonie, w ponadczasowej jadalni, w altanie ogrodowej, jak i w każdym innym miejscu, gdzie obecność roślin jest dla nas niezbędna, a postawione na takim kwietniku stanowią najlepszy z możliwych wybór. Z marką Kapelańczyk każde zakupy na pewno będą w pełni udane i satysfakcjonujące. 

Zobacz także z tej kategorii:


205


 

200


 

130


 

256


 

150


 

198A


 

39


 

Newsletter