Oferta specjalna:

Stoliki i ławy

Pokaż:

SGN2196


519.00 PLN

SGN308


315.00 PLN

SGN336


519.00 PLN

SGN387


659.00 PLN

SGN459


549.00 PLN

SGN1844


359.00 PLN

SGN1022


379.00 PLN

SGN609


259.00 PLN

SGN610


280.00 PLN

SGN1035


309.00 PLN

SGN1038


329.00 PLN

SGN1045


299.00 PLN

N001


2400.00 PLN

HAL2861


889.00 PLN

HAL2828


309.00 PLN

HAL2747


599.00 PLN

HAL2737


399.00 PLN

HAL3033


479.00 PLN


Okres wiosenno-letni charakteryzuje się tym, że zdecydowanie najwięcej czasu spędzamy na zewnątrz. Gdy wychodzimy do swojego przydomowego ogrodu, to ważne jest to, aby słoneczny dzień umilała nie tylko przepiękna pogoda, ale także komfortowe, dobrze dopasowane meble ogrodowe. Prezentujemy Państwu nasze stoliki i ławy, które z powodzeniem można wykorzystać w ogrodzie. Tworzymy je wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, dlatego jesteśmy pewni, że będą Państwu służyły przez bardzo wiele lat.

Stoliki i ławy do ogrodu

Może to już czas aby zdecydować się na wymianę starego stołu oraz krzeseł ogrodowych? Jeśli tak, to trafili Państwo w bardzo dobre miejsce. Nasza firma posiada niezwykle szeroki asortyment stolików i ław do ogrodu. Z nami przygotują Państwo swój ogród na lato, ponieważ mamy stoły i ławy dopasowane nawet do najbardziej wymagających klientów. Bez problemu można stosować je nie tylko w ogrodzie, ale także na balkonie czy na tarasie.

Nasze stoliki i ławy to wyjątkowe połączenie ogromnej wygody oraz pełnej funkcjonalności. Specjalnie dla Państwa zatrudniamy także wykwalifikowanych specjalistów od wzornictwa, dzięki czemu nasze stoliki i ławy prezentują się naprawdę przepięknie. W ofercie naszego sklepu są nie tylko meble luksusowe, ale także niedrogie. To, co wyróżnia nas od konkurencji, to pełen profesjonalizm, wsłuchiwanie się w potrzeby wszystkich klientów oraz atrakcyjne ceny.

Stół w ogrodzie - dlaczego warto go mieć?

Stół ogrodowy to wyjątkowo atrakcyjne urządzenie, ponieważ pozwala na miłe spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu wraz z członkami rodziny oraz najbliższymi przyjaciółmi. Prezentowana kategoria produktów zawiera szereg stolików i ław ogrodowych, które z pewnością się Państwu spodobają. Mamy szeroki asortyment produktów bardzo wielu kolorach, kształtach. Stoliki oraz łatwy są wykonywane z różnorodnych materiałów. Każdy klient z pewnością znajdzie tutaj taki stół, który w stu procentach będzie dopasowany do aranżacji jego ogrodu, tarasu bądź balkonu.

Inwestując w stół w ogrodzie lub na tarasie, zyskuje się wyjątkowe miejsce, do którego można zaprosić zaproszonych gości - rodzinę lub bliskich znajomych. Siedząc przy stole można rozmawiać o swoich planach na wakacje, zainteresowaniach bądź o swoich pomysłach na aranżację ogrodu. Stół to także doskonałe miejsce na wspólny posiłek w ciepłe, letnie popołudnie. Przy stoliku można także spędzać czas samotnie czytając książkę bądź po prostu podziwiając naturę. Stoliki i ławy to niezwykle przydatne meble ogrodowe, w które z całą pewnością opłaca się zainwestować.

Właściwa aranżacja przestrzeni to priorytet!

Kupując stoliki i ławy do ogrodu lub na taras zawsze trzeba pamiętać o tym, aby cała dostępna przestrzeń została zaaranżowana we właściwy sposób. Gdy wybieramy stoliki, zawsze zwracajmy uwagę na pozostałe elementy otoczenia. Stolik lub ława powinna doskonale komponować się ze wszystkimi innymi meblami, które pojawiły się tam wcześniej. Kształt, materiał oraz kolor stolika powinien być dopasowany do reszty elementów naszego ogrodu, balkonu bądź tarasu. Jak wybrać meble do ogrodu? Najważniejsze porady i wskazówki

Jak dobrze wybrać meble do ogrodu? To pytanie zadaje sobie każdy, kto po raz pierwszy urządza swoje miejsce rekreacji. Gdzie najlepiej ustawić meble ogrodowe? Istotne jest to, czy kupione meble będą stać na trawie, kamiennych płytach bądź czy przez cały sezon będą stały pod gołym niebem lub pod zadaszeniem. Warto także dokładnie zastanowić się nad tym, jaką przestrzeń mają zajmować meble ogrodowe. Bardzo nierozsądnym byłoby kupowanie wielkiego stołu do małego ogrodu, ponieważ nie będziemy wówczas mieli miejsca na inne meble. W trakcie kupowania stolików, ław i jakichkolwiek innych mebli ogrodowych warto także zastanowić się nad tym, do czego głównie będziemy je wykorzystywali w przyszłości. W sytuacji, gdy planujemy bardzo często zapraszać do siebie znajomych, na pewno kupowany stół powinien być dość duży. Z kolei jeśli zależy nam na tym, aby w ogrodzie być tylko "sam na sam", to na pewno stół dużych rozmiarów nie będzie potrzebny.

Kolejna kwestia to kształt oraz kolory. To kryterium jest niezwykle istotne w trakcie wybierania mebli do ogrodu. Jeśli nasz ogród zbudowany jest z łuków oraz małych załamań, to wtedy najlepiej jest wybierać meble okrągłe, delikatne, posiadające bardzo stonowane kolory. Z kolei jeśli cechą charakterystyczną naszego tarasu bądź ogrodu jest spora drapieżność oraz wiele ostrych kształtów, wtedy meble ogrodowe powinny być kanciaste i jaskrawe.

Kolejna rzecz: materiał. W chwili obecnej zdecydowanie najbardziej uniwersalnym materiałem jest drewno. Warto wiedzieć, że meble drewniane gdy są odpowiednio konserwowane, mogą z powodzeniem służyć nam przez bardzo wiele lat. Oferowane przez nas stoliki i ławy są produkowane z komponentów najwyższej jakości, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Państwa, że na pewno spełnią wszystkie Wasze potrzeby i oczekiwania. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Newsletter