Oferta specjalna:

Wieszak ozdobny – 4-ka

Numer katalogowy: 79

90.70 zł brutto
Wysyłka od: 15,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj, do godz. 14:00
wyślemy do czwartku (11.03.2021)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz serię:  

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Klasyczny wieszak ozdobny z czterema uchwytami na odzież; Produkt jest solidnie wykonany z metalu. Dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Nie ma wątpliwości, że jest to uniwersalny wybór, który sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Meble / Wieszaki / Wieszaki na ścianę - Wieszak ozdobny – 4-ka

Wizytówką firmy Versanis jest piękno, elegancja, klasa i dobra jakość produktów sztuki użytkowej. Można tam znaleźć fantastyczne przedmioty i akcesoria, przy pomocy których upiększenie wystroju domu lub ogrodu staje się formalnością.

Wieszak ozdobny 

Każda osoba wprowadzając się do nowego domu, musi zadbać o podstawowe wyposażenie. Takim przedmiotem na pewno jest wieszak. Wieszak ozdobny 4-ka łączy w sobie doskonałą funkcjonalność, ponieważ posiada 4 haczyki do wieszania odzieży i gwarancję piękna w pomieszczeniu, w którym będzie się znajdował. Produkt wykonany jest bardzo szczegółowo i doskonale udekoruje każde pomieszczenie. Niektórzy używają tego produktu bezpośrednio jako wolnowiszącej dekoracji, ponieważ prezentuje się perfekcyjnie.

Wyposażenie domu

Warto zadbać o to, aby nawet najprostsze rzeczy, takie jak wieszak, poza swoją praktycznością charakteryzowały się doskonałym wyglądem. W ofercie sklepu Versanis można znaleźć wyłącznie tego rodzaju produkty, w dodatku w bardzo korzystnej cenie. Firma posiada na swojej stronie tylko sprawdzone i wyselekcjonowane produkty znanych marek. Każdy jest dokładnie sprawdzany i testowany. Wieszak ozdobny 4-ka to gwarancja dobrej jakości oraz możliwości użytkowania przez wiele lat.

Zobacz także z tej kategorii:


79B


 

194A


 

194B


 

194C


 

194


 

Newsletter