Oferta specjalna:

Wieszak Motyl 5-ka

Numer katalogowy: 428

  Produkt wycofany ze sprzedaży

Taki wieszak to idealny element dekoracyjny, który doskonale sprawdzi się w sypialni, łazience, wiatrołapie czy przedpokoju. Prosta forma wieszaka ozdobiona została motywem roślinnym w postaci liści oraz zwierzęcym – w postaci motyla. Piękny i niebanalny. Wykonany z metalu. Wieszak posiada zaczepy ułatwiające montaż oraz 5 haczyków na ubrania.

Meble / Wieszaki / Wieszaki na ścianę - Wieszak Motyl 5-ka

Prezentowany produkt to piękno detali i urokliwość drobiazgów. Mogłoby się wydawać, że to prosty i klasyczny wieszak, ale dzięki oryginalnym i niezwykle doprecyzowanym zdobieniom, zyskuje całkowicie wyjątkowe znaczenie. Zachwyca unikatowością i nietuzinkową konstrukcją. Taki wieszak to doskonały element dekoracyjny każdego wnętrza, który znajdzie swoje zastosowanie w nowoczesnej sypialni, salonie czy łazience. Umożliwia przechowywanie ubrań, jednocześnie dodając stylu i elegancji całemu pomieszczeniu.

Prosta forma wieszaka ozdobiona została motywem roślinnym i zwierzęcym. Wzór jest bardzo urokliwy i delikatny, co jeszcze bardziej podwyższa walory estetyczne produktu. Ozdabia produkt na górze, dlatego zawieszone na nim ubrania nie będą w stanie zasłonić wyjątkowych zdobień. Wieszak posiada zaczepy, ułatwiające montaż oraz pięć haczyków na ubrania. Wykonany jest z metalu, który zapewnia solidność i trwałość.

Zobacz także z tej kategorii:


194A


 

194C


 

79B


 

194


 

79


 

194B


 

Newsletter