Oferta specjalna:

149.00

59.00 PLNMeble do salonu

Stylizowane meble wkomponowane w piękny salon nadadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalny wygląd, o którym marzyłeś. Jako dystrybutor mebli oraz elementów ozdobnych wybraliśmy dla Ciebie produkty o szczególnym wyglądzie i pięknych detalach aby pod każdym względem odpowiadały Twoim oczekiwaniom i zachwycały, nie tylko wygodą użytkowania ale również nietuzinkowym wyglądem.

Różnorodna oferta oraz bogaty asortyment pozwolą Ci znaleźć produkty, których szukasz. 
Posiadamy wyposażenie w sam raz dla koneserów wyszukanych dekoracji i oryginalnego stylu oraz meble dedykowane do minimalistycznych, loftowych wnętrz. 
Każde z nich to przykład funkcjonalności, wygody i efektywnego designe. 

Piękna, wszechstronna jadalnia to miejsce rodzinnych spotkań. Nie może w niej zabraknąć mocnych, solidnych krzeseł i stojaków. Wszechstronna kolorystyka oraz moc wariantów pozwoli dopasować przedmioty do każdej aranżacji i stylu. 

Styl i aranżacja wnętrza nawiązuje do charakteru i upodobań właściciela. Najważniejsze, aby pomieszczenie było przyjemne, wygodne i wszechstronne. Niewątpliwie sypialnia jest takim pokojem, w którym komfort odgrywa ogromne znaczenie. Dlatego również poświęciliśmy tej części domu specjalny rozdział, w którym odnajdziesz to, co spełni Twoje oczekiwania i pozwoli dopełnić wykreowaną przestrzeń.

Newsletter