Oferta specjalna:

Wieszak

Numer katalogowy: 195A

150.00 PLN

brutto

    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do poniedziałku (30.11.2020)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Jest to piękny wieszak któremu dziewięć haczyków oraz półka nadają dużej praktyczności. Delikatne wzory dodają romantyczny charakter. Wieszak doskonale się sprawdzi w restauracjach oraz przy licznej rodzinie.

Meble / Wieszaki / Wieszaki ścienne z półką - Wieszak

Wybierając markę Kapelańczyk, każdy z klientów z całą pewnością będzie zadowolony z produktu, jaki zdecyduje się kupić. Stawiamy na jakość proponowanych rozwiązań, troszczymy się o najmniejsze nawet detale i szczegóły, dbamy o to, by wszystko spełniało oczekiwania naszych drogich klientów.

Wieszak na ścianę produktem z najwyższej półki

Jesteśmy przekonani, że oferowany przez nas wieszak na ścianę to doskonały produkt cechujący się trwałością, solidnością i bardzo dobrym wykonaniem. Stworzony z metalu, do wyboru w różnych odcieniach. Posiada aż dziewięć haczyków, a do tego półkę na górze na drobne przedmioty. Duży, pięknie udekorowany delikatnymi wzorami, niezwykle praktyczny wszędzie tam, gdzie zostanie powieszony.

Wieszak na ścianę - gdzie można go zamontować?

Jeśli wybierzemy ten właśnie wieszak na ścianę, to z całą pewnością okaże się doskonałym dodatkiem w niemal każdej przestrzeni. Możemy go zamontować na przykład w przedpokoju, gdzie sprawdzi się szczególnie dobrze przy dużej ilości domowników. Będzie także doskonałym uzupełnieniem gabinetów, poczekalni, jak również lokali gastronomicznych. Jesteśmy przekonani, że w tym wydaniu spełni on swoje zadania znakomicie, będąc praktycznym dodatkiem, który, co szczególnie istotne, stanowić będzie także jedyną w swoim rodzaju ozdobę ścienną.  

Zobacz także z tej kategorii:


461


 

474


 

389


 

462


 

195


 

202


 

308


 

Newsletter