Oferta specjalna:

2400.00

1190.00 PLN

Wieszak

Numer katalogowy: 195

141.00 PLN

brutto

    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do poniedziałku (26.10.2020)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Jest to piękny wieszak, któremu siedem haczyków oraz półka nadają dużej praktyczności. Delikatne wzory dodają mu romantyczny charakter.

Meble / Wieszaki / Wieszaki ścienne z półką - Wieszak

Stawiasz na wygodne i eleganckie wyposażenie Twojego domu? Elegancki, metalowy wieszak w stylu vintage jest zarazem komfortowy, posiada bowiem wygodną półkę oraz siedem zawieszek przeznaczonych specjalnie do odzieży wierzchniej. Półka wykonana z metalu dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych, co ułatwi dopasowanie najkorzystniejszego wariantu do każdego wnętrza.

Wieszak na ubrania

Wieszak na ubrania jest obowiązkowym elementem wyposażenia wnętrza nie tylko domowego. Jest potrzebny zarówno w restauracji, kawiarni, specjalistycznym gabinecie, jak i w biurze. Właśnie dlatego warto postawić na trwałość i eleganckie wykończenie. Wieszak w stylu vintage stanowi połączeniem elegancji oraz trwałości, a wyposażenie w półkę dodaje mu funkcjonalności.

Wieszak w stylu vintage

Elegancki wieszak doskonały do umieszczenia w przedpokoju wyposażony jest w wygodną półkę, na której można umieścić np. czapkę, szalik lub dowolne gadżety. Metalowe wykończenie nadaje trwałości, a wyposażenie w kilka eleganckich zawieszek umożliwia pozostawienie odzieży wierzchniej. Wieszak w nieco romantycznym stylu z pewnością znajdzie miejsce w każdym eleganckim wnętrzu, w którym właściciel ceni oryginalne elementy wyposażenia. Dostępność w różnej kolorystyce umożliwia wybór takiego wariantu, który idealnie skomponuje się z całością wyposażenia.

Zobacz także z tej kategorii:


461


 

308


 

195A


 

475


 

389


 

474


 

297


 

Newsletter