Oferta specjalna:

Stojak choinkowy XXL

Numer katalogowy: 449

282.00 zł brutto
Wysyłka od: 23,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj, do godz. 14:00 –wyślemy do poniedziałku (30.01.2023)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Prezentowany stojak opiera się na trzech wzmocnionych stabilnych, nóżkach. Posiada sześć pokręteł, dzięki którym łatwo można wypoziomować umieszczone drzewko oraz pojemnik na wodę.

Akcesoria zimowe / Stojaki choinkowe - Stojak choinkowy XXL

Szukasz eleganckiego stojaka na choinkę, który doda wnętrzu świątecznego charakteru? Metalowy stojak usytuowany na trzech mocnych, eleganckich nóżkach będzie trwale podtrzymywał drzewko, a wyposażenie w sześć odpowiednich śrub umożliwia właściwe pionizowanie go w bezpieczny sposób, wydobywając dodatkowo jego piękno.

Stojak choinkowy XXL

Stojak wykonany z metalu stworzony jest do oparcia drzewka bożonarodzeniowego o dużym rozmiarze. Elegancki wygląd znajdzie miejsce w każdym, nawet najbardziej eleganckim wnętrzu, a wyposażenie w niezbędną ilość śrub zapewni bezpieczną stabilizację. To solidny produkt o niezbyt dużej wadze, przez co swobodnie można go przenosić oraz przechowywać.

Magia świąt w detalach

Magię świąt tworzą eleganckie detale. Bożonarodzeniowa choinka jest jednym z ważniejszych symboli, dlatego  też wymaga odpowiedniej oprawy. Metalowy stojak jest dla niej idealną podstawą. Wykonanie z metalu zapewnia trwałość urządzenia, a eleganckie wykończenie idealnie oddaje świąteczny charakter. Wyposażenie w odpowiednie śruby umożliwia bezpieczne umocowanie drzewka, co pozwoli w pełni cieszyć się jego pięknem przez cały okres świąt. Stojak dostępny jest w kilku, eleganckich odcieniach, dzięki czemu wybierzemy odcień najbardziej odpowiedni dla siebie. 

Zobacz także z tej kategorii:


448


 

420


 

72


 

463


 

72D


 

72B


 

Newsletter