Oferta specjalna:

Stojak choinkowy Standard Mały

Numer katalogowy: 72C

112.00 zł brutto
Wysyłka od: 12,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do 04.02.2021
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Mały stojak na choinkę; Posiada pojemnik na wodę. Jest to obowiązkowy produkt w każdym domu podczas okresu świątecznego. Doskonała jakość, niezawodność i niska cena. Stojak jest metalowy, odporny na zniekształcenia.

Akcesoria zimowe / Stojaki na choinki - Stojak choinkowy Standard Mały

Czym byłaby świąteczna choinka bez odpowiedniego stojaka? Produkt producenta Kapelańczyk dostępny w naszym sklepie zapewnia nie tylko stabilizację drzewku, ale dzięki swej elegancji i ponadczasowym odcieniom stanie się jednym z elementów świątecznej aranżacji. Dzięki zdejmowanemu pojemnikowi na wodę drzewko dłużej zachowa świeżość, ciesząc oczy domowników i gości.

Mały stojak choinkowy

Niewielki stojak choinkowy dzięki wykonaniu z metalu zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia. Jest lekki (ok. 2,5 kg), więc nikt nie będzie miał problemu z jego przeniesieniem ani przechowaniem. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych, umożliwiających wybór najlepszego odcienia. Każdy z pewnością dopasuje się do wnętrz urządzonych w różnych stylach. 

Elegancka ozdoba

Stojak na drzewko choinkowe przestaje być jedynie wygodnym, świątecznym gadżetem. W gustownym, świątecznym wydaniu jest czymś w rodzaju swoistej ozdoby, będącej kwintesencją elegancji. Trzy nieco fikuśnie wygięte nóżki nie tylko dają podporę i stabilizację, ale również elegancko prezentują całe drzewko. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz atrakcyjnymi cenami. 

Zobacz także z tej kategorii:


72D


 

448


 

72B


 

72


 

420


 

449


 

Newsletter