Stojaki na parasole

Stojaki na parasole

330


Parasolnik Pełny

210.00 PLN

115


Stojak na parasole Lekki

128.30 PLN

157


Stojak na parasole Lekki

102.10 PLN


Praktyczna ozdoba eleganckiej łazienki

Kompletując stylowe dodatki do domu, nie zawsze pamiętamy o łazience. Tymczasem istnieje wiele efektownych możliwości, by udekorować również i to ważne pomieszczenie. Kute stojaki na papier toaletowy Versanis to propozycja dla osób, którym zależy na modnym, gustownym otoczeniu – niezależnie od jego funkcji.

Metalowa ozdoba to element, który świetnie wpisuje się w stylistykę pomieszczenia, jakim jest łazienka. Podkreśli elegancki charakter armatury i płytek. Stabilna konstrukcja i subtelne zdobienia stanowią urzekające i wytrzymałe połączenie, które może świetnie prezentować się zarówno w niewielkiej, jak i dużej łazience, a przy tym jest stosunkowo łatwe w utrzymaniu.

Pomieszczenie toaletowe nie musi być tylko praktyczne, a jego wyposażenie nijakie i pozbawione stylu. Funkcjonalny, a jednocześnie stylowy stojak na papier sprawi, że nabierze ono wytwornego, luksusowego charakteru. Taka metalowa dekoracja będzie wyglądać efektownie zarówno w warunkach domowych, jak i w łazienkach hotelowych, restauracyjnych, w spa, biurach, domach handlowych, czy innych miejscach, w których dużą wagę odgrywa wyrafinowane zdobnictwo.

 

Metaloplastyka od Versanis jest wysokiej jakości, wykonywana z wielką dbałością o szczegóły i wykończenie. Dlatego też nadaje się do pomieszczeń oryginalnych, stylizowanych i przeznaczonych na wyjątkowe okazje. Dodatki, takie jak stojak na papier toaletowy kuty z metalu, to unikalne i charakterystyczne ozdoby utrzymane w klasycznej, ponadczasowej stylistyce. W zależności od koncepcji mogą prezentować się świetnie i w nowoczesnych i tradycyjnie urządzonych łazienkach. Na pewno sprawdzi się jako prezent do nowego mieszkania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do zakupów.

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
jesień zestawy kominkowe akcesoria

Akcesoria do kominka

 

Zobacz ofertę zestawów kominkowych, osłon do kominków i innych akcesoriów

Zobacz więcej  

Newsletter