Stojaki na choinki

Stojaki na choinki to doskonały sposób na to, aby nasze drzewko w okresie świątecznym prezentowało się naprawdę zjawiskowo. Kolorowe ozdoby, błyszczące bombki, łańcuchy czy światełka, to nie wszystko. Konieczny jest odpowiedni stojak na choinkę, który nie tylko podkreśli naturalne piękno drzewka, ale także sprawi, że na długo zachowa swoją świeżość. W naszej ofercie znajdują się stylowe stojaki na choinki, które zagwarantują stabilność i bezpieczeństwo.

420


Stojak pod choinkę

77.10 PLN

72


Stojak choinkowy

86.60 PLN

72B


Stojak choinkowy

106.30 PLN

72D


Stojak na choinkę metalowy

111.20 PLN

72C


Stojak choinkowy Standard Mały

90.40 PLN

72E


Stojak choinkowy Komfort Mały

80.80 PLN

448


Stojak choinkowy Bogus

123.80 PLN

449


Stojak choinkowy XXL

145.80 PLN


Stojaki na choinki w atrakcyjnych cenach

W sklepie internetowym Versanis dostępne są niezwykle efektowne, metalowe stojaki na choinkę. Doskonale stabilizują świąteczne drzewka. Nie tylko zagwarantują bezpieczeństwo domownikom, utrzymując iglaka we właściwej pozycji, ale też będa prezentowały się bardzo efektownie. Twoja choinka będzie piękną, świąteczną ozdobą wnętrza. Ogromną zaletą stojaków dostępnych w naszej ofercie jest łatwy i szybki montaż. Poza tym do produkcji oferowanych przez nas modeli wykorzystano najwyższej jakości materiały, co z pewnością zagwarantuje bezproblemowe użytkowanie przez długi czas. Warto zadbać o bezpieczeństwo swoich bliskich i odwiedzających Was gości i zdecydować się na wybór bezpiecznych, stabilnych, a jednocześnie ozdobnych stojaków na choinkę. Należy pamiętać, że drzewko choinkowe jest mocno obciążone - zarówno lampkami, bombkami i innymi świątecznymi ozdobami. Bardzo łatwo może stracić stabilność i się przewrócić. Odpowiednio dobrany stojak odpowiednio utrzyma choinkę.

Jeżeli decydujesz się na zakup żywego drzewka, koniecznie musisz zadbać o jego podstawę. To właśnie dlatego stworzyliśmy rozmaite stojaki na choinki, z pojemnikami na wodę, które przedłużą żywotność drzewka i sprawią, że dłużej będzie zachwycało swoim wyglądem. Dzięki solidnej konstrukcji, choinkę można solidnie ustawić. W ofercie sklepu internetowego Versanis znajdują się również rozłożyste stojaki, praktyczne i stabilne. Sprawdzą się nawet w przypadku choinek o dużych gabarytach. Warto także zwrócić uwagę na walory estetyczne. Posiadamy bogatą ofertę stojaków na choinki, dlatego bez trudu wybierzesz odpowiedni do Twojego pomieszczenia, w którym ma znajdować się drzewko. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty!

jesień zestawy kominkowe akcesoria

Akcesoria do kominka

 

Zobacz ofertę zestawów kominkowych, osłon do kominków i innych akcesoriów

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter