Sanki metalowo-drewniane

Sanki

465


Sanki drewniane XXL

192.50 PLN


Solidne i bezpieczne sanki metalowe

Mając na uwadze fakt, że dla rodziców najważniejsze jest bezpieczeństwo ich pociech, oferujemy wyłącznie sanki o sprawdzonej konstrukcji, dzięki której dziecku nie grozi żadne niebezpieczeństwo. Warto pamiętać o tym, że w okresie zimowym sanki są doskonałą alternatywą dla wózków. Można umieścić na nich na przykład koc, żeby dzieci mogły wygodniej usiąść. Model jest optymalnych rozmiarów, co umożliwia bardziej komfortowe użytkowanie. Sanki drewniane są niezwykle solidne. W połączeniu z metalem tworzą stabilną konstrukcję, która będzie służyć przez długie lata. Zapewnij swojemu maluchowi wspaniałą zabawę i podaruj mu wymarzone sanki z naszej oferty.

Siedziska naszych sanek zostały wykonane z bardzo solidnego drewna. Płozy powstały z metalowych rur. Wpływa to na ogromny komfort i bezpieczeństwo jazdy. Mimo zastosowania trwałych i solidnych materiałów, sanki są bardzo lekkie. Dlatego też bez trudu można je przenosić z miejsca na miejsce i wygodnie je ciągnąć. Poradzi sobie z nimi nawet Twoje dziecko. Sanki dostępne w naszym asortymencie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby posłużyć przez wiele sezonów zimowych. Dostępne są w bardzo korzystnych cenach, dlatego są na każdą kieszeń. Warto zdecydować się na modele z oparciem - szczególnie w przypadku małych dzieci. Zagwarantują ogromny komfort. W razie potrzeby, można umieścić na oparciu poduszkę, by zapewnić dodatkową wygodę podczas jazdy i zabawy. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty sanek w sklepie internetowym Versanis i serdecznie zapraszamy do zakupów.

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
jesień zestawy kominkowe akcesoria

Akcesoria do kominka

 

Zobacz ofertę zestawów kominkowych, osłon do kominków i innych akcesoriów

Zobacz więcej  

Newsletter