Oferta specjalna:

Stojak 103 ukośny - duży

Numer katalogowy: 513

208.00 zł brutto
Wysyłka od: 12,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do piątku (21.01.2022)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz serię:  

Wybierz parametry


Kolor:

Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Uniwersalny stojak z metalowym blatem o ukośnej konstrukcji. Stojak zapewnia doskonałą ekspozycję kwiatów lub innych przedmiotów. Zastosowanie produktu jest bardzo uniwersalne!

Dekoracje wnętrz / Stojaki - Stojak 103 ukośny - duży

Cenisz uniwersalne rozwiązania we własnym domu? Uniwersalny stojak w czarnym, ponadczasowym kolorze ułatwi wyeksponowanie ulubionych kwiatów lub innych przedmiotów w każdym miejscu Twojego domu. Wysokość oscylująca wokół metra ułatwi wkomponowanie niemal w dowolne miejsce, doskonale współgrając z resztą otoczenia. Producent gwarantuje wysoką jakość produktu, trwałe i solidne wykonanie, zatem można być pewnym, że posłuży przez długi czas!

Ukośny stojak

Cenimy najbardziej uniwersalne rozwiązania znajdujące wiele zastosowań w Twoim domu. Jednym z nich jest właśnie uniwersalny stojak - może być miejscem pod kwiaty zarówno cięte, jak i ogrodowe, stojakiem pod ulubioną rzeźbę, rodzinne zdjęcie czy bibeloty codziennego użytku. To od Ciebie zależy,  w jaki sposób go wykorzystasz. Metrowy stojak z ukośnymi nóżkami wykonany jest z metalu, a czarny kolor całej konstrukcji umożliwia uniwersalne dopasowanie do wybranych pomieszczeń.

Wybierz ponadczasowy dodatek

Wiele osób niezwykle ceni sobie uniwersalne rozwiązania do domu, które można wykorzystać na wiele sposobów, w zależności od zapotrzebowania. Metalowy stojak o uniwersalnej wielkości daje Ci możliwość zastosowania bez właściwie żadnych ograniczeń, wedle aktualnego zapotrzebowania czy własnej wyobraźni. Śmiało możesz zaaranżować go w salonie, sypialni, ale nie tylko! Kawiarnia, restauracja, służbowy gabinet to także doskonałe miejsca dla tego rodzaju produktu.

Zobacz także z tej kategorii:


498


 

515


 

485


 

457


 

495


 

516


 

380


 

Newsletter