Oferta specjalna:

Wieszak uniwersalny do podwieszenia

Numer katalogowy: 438

37.30 zł brutto
Wysyłka od: 15,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj, do godz. 14:00 –wyślemy do czwartku (20.01.2022)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Wieszak metalowy o minimalistycznym ale urzekającym wyglądzie. Produkt wykonany jest z metalu w kilku wersjach kolorystycznych. Jego delikatna forma świetnie uzupełni się z innymi metaloplastycznymi dodatkami produkowanymi przez naszą firmę.

Ogród i balkon / Uchwyty doniczkowe / Wieszaki - Wieszak

Prezentowany produkt to bardzo stylowy i elegancki sposób na podwieszenie różnego rodzaju skrzynek bądź doniczek. Wieszak może występować pojedynczo, lecz najczęściej na całość składają się dwa elementy. Znajdzie swoje zastosowanie zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Będzie doskonałym elementem dekoracyjnym salonu i przedpokoju oraz ogrodu i balkonu.

Produkt charakteryzuje się stabilnością i dużą wytrzymałością. Metal jest gwarancją najwyższej jakości i solidności wykonania. Dwa wieszaki stabilnie podtrzymają każdą doniczkę od góry. Jeden z kolei sprawdzi się w przedpokoju i korytarzu. Niniejszy wieszak umożliwia mocowanie do ściany, dzięki czemu nie zabiera cennej przestrzeni. Wieszak zaprojektowany jest w sposób uniwersalny, pasujący do każdego rodzaju pomieszczenia. Prezentuje się bardzo elegancko i estetycznie. Nie tylko pozwoli na podwieszenie roślin, ale także idealnie wypełni rolę elementu dekoracyjnego. Delikatna forma świetnie uzupełni się z innymi metaloplastycznymi dodatkami, składającymi się na ofertę producenta Versanis.

Zobacz także z tej kategorii:


35


 

197


 

Newsletter