Oferta specjalna:

Kwietnik 5-ka mała

Numer katalogowy: 4

140.00 zł brutto
Wysyłka od: 15,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj, do godz. 14:00 –wyślemy do czwartku (20.01.2022)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz serię:  

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Stosunkowo mały kwietnik rurkowy. Produkt wykonany jest z metalu, przez co jest stabilny i odporny na uszkodzenia. Kwietnik pomieści pięć doniczek i będzie świetnym wyposażeniem domu czy biura. Wyrób dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. Kwietnik jest skręcany, sprzedawany w opakowaniach kartonowych.

Dekoracje wnętrz / Kwietniki - Kwietnik 5-ka mała

Lubisz kwiaty i chcesz je ładnie wyeksponować? Niewielki kwietnik przeznaczony na pięć doniczek jest idealnym rozwiązaniem do eksponowania kilku roślin na każdej, nawet niewielkiej powierzchni. Niespełna metrowy kwietnik o minimalistycznym wyglądzie znajdzie miejsce w każdym wnętrzu, ciesząc oko zestawem pięknych roślin w doniczkach.

Kwietnik na pięć doniczek

Mały kwietnik liczący 75 centymetrów daje miejsce dla pięciu kwiatów doniczkowych. Minimalistyczny wygląd stworzony dzięki wykonaniu z metalowej rurki umożliwia umiejscowienie kwietnika w praktycznie każdym miejscu. Wykonanie z metalu gwarantuje stabilizację konstrukcji. Dostępność w różnych wariantach kolorystycznych umożliwia dopasowanie kolorystyczne do każdego wnętrza. Przedmiot pakowany w kartonowe pudełko, przeznaczony do samodzielnego złożenia.

Otaczaj się roślinami

Kwiaty doniczkowe są zawsze mile widziane, niezależnie od miejsca czy pomieszczenia. Mają zbawienny wpływ na codzienne funkcjonowanie człowieka, więc warto postawić na rośliny doniczkowe wokół nas. Kwietnik dający miejsce dla pięciu donic ma możliwość ulokowania ich w praktycznie każdym miejscu.

Zobacz także z tej kategorii:


6A


 

15


 

4B


 

7


 

6D


 

128


 

13


 

Newsletter