Oferta specjalna:

Kwietnik 3-ka

Numer katalogowy: 39

262.00 zł brutto
Wysyłka od: 12,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do piątku (21.01.2022)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Delikatny i subtelny wzór tego kwietnika idzie w parze ze stabilnością. Produkt jest wykonany z największą precyzyjnością ze stali. Odpowiednio ustawiony kwietnik będzie idealną ozdobą wnętrza.

Dekoracje wnętrz / Kwietniki - Kwietnik 3-ka

Versanis tworzy naprawdę piękne i unikatowe dodatki oraz meble do domu. W ofercie znajdują się także propozycje dla ogrodu. Z asortymentu powinien skorzystać każdy, kto ceni sobie niepowtarzalność oraz dobrą jakość.

Kwietnik 3-ka

Metalowy kwietnik firmy Versanis możesz postawić w zasadzie wszędzie, chociaż najlepiej będzie prezentował się w salonie, sypialni lub jadalni. W ofercie sklepu znajduje się wiele wariantów kolorystycznych tego przedmiotu, więc z pewnością znajdziesz taki, który będzie pasować idealnie do wystroju Twoich wnętrz. 

Kwietnik przyciągający wzrok

Mocno zdobiony kwietnik metalowy mieszczący na sobie aż trzy doniczki. Każda doniczka może zostać postawiona wyżej od poprzedniej. Na kwietniku jest miejsce dla niewielkich doniczek, w których kryją się niewielkie kwiaty lub inna roślinność. Jeżeli lubisz otaczać się przepięknie zdobionymi przedmiotami, które są jednocześnie funkcjonalne i użyteczne, to zdecydowanie będziesz zadowolony z tego kwietnika. Mieszczą się na nim aż trzy rośliny, które mogą znajdować się w niewielkich, standardowych doniczkach. Sam kwietnik także nie zajmuje dużo miejsca, jednak dzięki bogatym zdobieniom zdecydowanie przyciąga wzrok.

Zobacz także z tej kategorii:


508


 

312


 

6D


 

160


 

142


 

417


 

81


 

Newsletter