Oferta specjalna:

Parasolnik Pełny

Numer katalogowy: 330

319.00 zł brutto
Wysyłka od: 12,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do piątku (21.01.2022)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Masz dość szukania parasola na ostatnią chwilę? Ten piękny parasolnik wykonany z metalu, nie dość, że ułatwi poszukiwanie ochrony na deszczowy czas, to w dodatku ozdobi przedpokój. Parasolnik jest zabudowany, jego ścianki mają kuty wzorek kwiatów. Stojak jest bardzo stabilny, bez problemu pomieści równie solidnie wykonane parasole.

Pomieszczenia / Przedpokój / Stojaki na parasole - Parasolnik Pełny

Prezentowany produkt umożliwia posiadanie parasola zawsze pod ręką, w widocznym miejscu, a także jego estetyczne chowanie. Jest to idealne połączenie funkcjonalności z wyjątkową i bogatą estetyką. Stojak świetnie sprawdzi się jako wiodący element dekoracyjny każdego pomieszczenia, znajdującego się tuż po przekroczeniu progu drzwi. Wyznaczy specjalne miejsce dla parasoli, doskonale je zabezpieczy, a dodatkowo wprowadzi do wnętrza elegancję i styl.

Produkt nie dość, że ułatwi poszukiwanie ochrony na deszczowy czas to jeszcze perfekcyjnie wypełni rolę elementu dekoracyjnego. Jest wykonany z gwarantującego wytrzymałość metalu.

Stojak od Versanis to model bardzo stabilny, bez problemu pomieści równie masywne parasole. Charakteryzuje się ciekawą, zabudowaną konstrukcją. Przy jego produkcji, brano pod uwagę najwyższej klasy walory estetyczne, dzięki którym produkt umożliwia dokładne schowanie parasoli za ściankami, posiadającymi kuty wzorek kwiatów. Zdobienie dodaje jeszcze więcej uroku i elegancji. Zabudowany stojak świetnie sprawdzi się jako specjalne miejsce dla parasoli, dzięki któremu już nigdy nie będzie trzeba ich szukać. Dodatkowo, produkt ozdobi mieszkanie i nada mu eleganckiego i luksusowego charakteru.

Zobacz także z tej kategorii:


115


 

Newsletter