Oferta specjalna:

Podpórka do krzewów 3 części 90

Numer katalogowy: 323

65.80 zł brutto
Wysyłka od: 15,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj, do godz. 14:00 –wyślemy do czwartku (20.01.2022)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Czarny Kolor Czarny Czarny Czarny
Ocynk galwaniczny Kolor Ocynk galwaniczny Ocynk galwaniczny Ocynk galwaniczny

Trzyczęściowa, najwyższa podpórka do kwiatów; Produkt ten wykonany jest wykonany z drutu stalowego. Umożliwi on stworzenie własnego magicznie zielonego, pachnącego kąta. To właśnie dzięki tej podpórce kwiaty będą się piąć i zachwycać oczy i duszę.

Ogród i balkon / Podpory do roślin - Podpórka do krzewów 3 części 90

Versanis to pewna jakość i bezkonkurencyjne piękno w postaci nietuzinkowych dzieł sztuki użytkowej. Zakupiony u nas przedmiot idealnie wpasuje się w każdego rodzaju pomieszczenie, podkreślając jego piękno. W asortymencie możemy spotkać wiele wyjątkowych przedmiotów i akcesoriów do dekoracji wnętrz lub wyposażenia ogrodu.

Podpórka do krzewów

Proponowany przedmiot to wysoka na dziewięćdziesiąt centymetrów, trzyczęściowa podpórka do krzewów, kwiatów pnących, wykonana z drutu stalowego. Dzięki wykorzystaniu jej w swoim ogrodzie sprawisz, że krzewy, które nie miały do tej pory stabilnego podtrzymania, będą pięknie się rozwijać i swoim pięknem cieszyć oczy domowników. Każda osoba, która posiada ogród, z pewnością chciałaby, aby wyglądał on zachwycająco i niebanalnie. Jednak aby tak się stało, musi być odpowiednio pielęgnowany. Podpórka do krzewów nadaje się do roślin pnących. Jest idealnym rozwiązaniem w momencie, kiedy nie są w stanie prawidłowo wzrastać bez dodatkowego wsparcia.

Niezbędne wsparcie dla kwiatów ogrodowych

Jeżeli jesteś miłośnikiem bujnej i pnącej roślinności, zależy Ci na wzroście i bezpieczeństwie hodowanej przez Ciebie rośliny, wesprzyj ją w postaci proponowanej przez nas podpórki do krzewów. Solidna, trwała, z pewnością doskonale spełni swoje zadanie. Warto wybierać wyłącznie sprawdzone rozwiązania!

Zobacz także z tej kategorii:


434


 

324


 

307


 

321


 

173


 

387


 

316


 

Newsletter