Oferta specjalna:

Podpórka Drabinka 65

Numer katalogowy: 307

31.70 zł brutto
Wysyłka od: 19,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do wtorku (25.01.2022)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Czarny Kolor Czarny Czarny Czarny

Duża podpórka na kwiaty; Produkt jest wykonany z drutu stalowego, jest wytrzymały i odporny na zniekształcenia. Podpórka przeznaczona do podtrzymania kwiatów w nienagannej formie.

Ogród i balkon / Podpory do roślin - Podpórka Drabinka 65

Prezentowany produkt pomoże Ci zadbać o roślinki, szczególnie podczas szybkiego ich wzrostu. Świetnie sprawdza się jako podpórka na wszelkiego rodzaju kwiaty doniczkowe, które nie są w stanie same utrzymać stabilnej pozycji. Produkt o wysokiej formie stworzony jest z myślą o dużych roślinach.

Podpórki potrzebują zarówno kwiaty domowe, jak i ogrodowe, dlatego znajdą zastosowanie wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz. Produkt prawidłowo zadba o rośliny i umożliwi ich odpowiednią stabilizację. Dzięki temu będą one mogły zdrowo rosnąć i pełnić rolę przepięknej dekoracji każdego pomieszczenia.

Niniejsza podpórka wykonana została z drutu stalowego, co gwarantuje wyjątkową wytrzymałość. Materiał jest także odporny na zniekształcenia, co zwiększa właściwości całego produktu. Duża podpórka pomoże utrzymać kwiaty w nienagannej formie i już zawsze będą prezentować się pięknie. Dodatkowo, rozwinięte rośliny wprowadzą przytulny klimat do każdego wnętrza.

Zobacz także z tej kategorii:


319


 

385


 

321


 

323


 

446


 

316


 

318


 

Newsletter