Oferta specjalna:

Świecznik Wiosna 3-ka

Numer katalogowy: 281

  Produkt wycofany ze sprzedaży

U podstawy świecznika znajdują się trzy metalowe liście. Zwieńczeniem długich łodyg jest miejsce na świece, które znajdują się w kielichu wykonanym z blachy. Iście wiosenny i kwiecisty świecznik umili wnętrze za dnia jak i wieczorem.

(nieprzypisane) - Świecznik Wiosna 3-ka

Uwielbiasz kwiatowe motywy? Właściwie każdy element w Twoim domu mógłby mieć taki design? W takim razie, co powiesz na świecznik z kwiatowymi elementami? Całość przypomina tulipany. Jeśli lubisz kwiaty, ten świecznik wydaje się doskonałym elementem dekoracyjnym do Twojego domu.

Wiosenny świecznik

Prezentowany świecznik Wiosna wykonany jest z metalu. Świecznik przeznaczony jest na trzy stożkowate świece. Dzięki niemu spędzisz niejeden romantyczny wieczór i będziesz przygotowany na każdą awarię prądu!

Romantyczna moc tulipanów

W obecnych czasach zapomina się już o takich dodatkach dekoracyjnych, jakimi są świeczniki. Kojarzą się one z dawnymi czasami, kiedy w domach często nie było prądu. Jednak nie można podważyć ich użyteczności. Jak miło jest zjeść z ukochanym romantyczną kolację przy świecach! Żadne sztuczne światło nie jest w stanie zapewnić takiej atmosfery jak właśnie świece. Miło byłoby użyć do tego pięknego świecznika. Może to być właśnie ten, który w swojej ofercie posiada firma Versanis. Przedstawia on kwiatowy motyw, w którym kielichy kwiatów to miejsce na umieszczenie świec. Od podstawy rozchodzą się trzy metalowe liście oraz mniejsze kwiatki. Jest to idealny dodatek dla osób, które mają wrażliwą i romantyczną duszę. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości w przystępnej cenie,  ten produkt spełni Twoje oczekiwania!

Newsletter